משלוח חינם עם שליח עד הבית ברכישה מעל ₪250 | 15% הנחה ללקוחות חדשים שנרשמים לאתר להרשמה 

 
חיפוש
סינונים
סגור

מעמד לרכב

אביזרים דוגמת מעמד לפלאפון לרכב הם דוגמה למוצרים אשר הנוחות שהם מספקים לנו היא רק משנית לתפקיד העיקרי שהם ממלאים – שמירה על החיים שלנו. מעטים מאיתנו יכולים לומר בלב שלם שהם לעולם אינם מתפתים להציץ בסמארטפון במהלך הנהיגה, כאשר עומדים בפקק או נוסעים בכביש המהיר. על מנת שנוכל להשתמש בסלולרי גם במהלך נהיגה, עלינו לוודא כי הוא יושב בדיוק במקום הנכון וכי אנחנו לא צריכים להוריד את העיניים מהכביש למשך יותר משבריר שנייה. הדרך להבטיח זאת היא כאמור באמצעות מעמד לרכב,

כאן תוכלו למצוא מבחר רחב של מעמדים לסלולרי לרכב, וביניהם מעמד מגנטי, מעמד לטאבלטים או סמארטפונים גדולים יחסית, מעמדים מתכווננים ומעמדים ייעודיים עבור דגם מסוים.

 

חוויית שימוש אופטימאלית ובטיחותית – מעמד לפלאפון לרכב

ככל שהסמאטפונים נהיים חכמים ומתוחכמים יותר וככל שמתפתחות יותר ויותר אפליקציות אשר מאפשרות לנו להשתמש בסלולרי בדרכים חדשות ויעילות יותר, כך נכנס מכשיר זה לחיים שלנו בדרכים רבות יותר. עבור רבים מאיתנו, הרכב הוא מקום בו אנו מבלים חלק בלתי מבוטל מהזמן – מדי בוקר ואחר צהריים עבור רובנו, כאשר לא מעט אנשים גם נוהגים מרחקים ארוכים במסגרת שגרת העבודה שלהם. את כל הזמן הזה ניתן לנצל בצורה יעילה יותר. הסמארטפון מאפשר לנו לנווט בקלות רבה יותר, לנהל שיחות במהלך הנסיעה ובאופן כללי – לנצל טוב יותר את הזמן.

כל זה מתאפשר, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת החוק, רק כאשר יש לנו מעמד מתאים לרכב אשר מחזיק את הסלולרי במקום הנכון, מאפשר לנו כמעט לא לגעת כלל במכשיר או להוריד את העיניים מהכביש. כאן תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים מעמד איכותי, עמיד ואמין. זאת מפני שהמעמדים המוצעים כאן הם של החברות הטובות והמובילות בתחום זה. כנסו על מנת למצוא את המעמד המתאים ביותר עבור הרכב והסלולרי שלכם.

תצוגה
מיין לפי
תצוגה מוצרים בעמוד