משלוח חינם ברכישה מעל ₪200   |   15% הנחה למצטרפים חדשים   

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מדריך קניה - איך בוחרים רמקול אלחוטי

מדריך קניה - איך בוחרים רמקול אלחוטי

חוטים הם דבר מאוד חשוב ויעיל כאשר אנו מדברים על תפירה של בגדים, אך ככל שמדובר על מערכות הגברה, מיקרופונים ורמקולים כבר מזמן אין צורך בהם. בהשוואה לעבר ניתן להשיג כיום מערכות הגברה שלמו שמתנהלות באופן אלחוטי ומעבירות את הסאונד בצורה איכותית, נקיה ועוצמתית.

רמקולים ניידים הם לא דבר חדש אך לאחרונה נכנסו לשוק דגמים חדישים של רמקולים שמביאים איתם איכות שלא הכרנו עד היום. ישנם סוגים ודגמים רבים של רמקולים אלחוטיים ולא כל הרמקולים יספקו לנו את התמורה שלה אנו מצפים, מאידך אם נדע כיצד לבחור את הרמקול הנכון והמתאים אז נוכל ליהנות ממנו לאורך זמן רב.

אז איך בוחרים רמקול טוב

על מנת להגיע אל הרמקול המושלם יש להתחשב בכמה פרמטרים שיעזרו לנו להחליט. יש לזכור שהצרכים שלנו הם אלו שיקבעו בסופו של דבר איזה רמקול נרכוש:

  •          איכות – הגורם החשוב ביותר הוא כמובן מה הסאונד שיוצא מהרמקול. כל אחד הוא בעל אופי שונה וניתן להגיע לרמקול שמתאים במדויק לאוזן שלנו. אם אתם אוהבים להרגיש את הבסים בעוצמה, כדאי לבחור ברמקול שמסוגל לשחזר תדרים נמוכים בצורה מדויקת ללא עיוות. כל גם בכל הנוגע לתדרים האחרים.
  •          עיצוב וגודל – יש להבין מראש מה היעוד של הרמקולים. אם הם יהיו לשימוש ביתי אז ניתן לרכוש רמקול יותר מסיבי וכבד שכן לא תיאלצו לשאת אותם לטיולים. אם אתם נוהגים לבלות בחיק הטבע אז מומלץ לקחת זאת בחשבון ולקנות רמקולים אלחוטיים קומפקטיים יותר או לפחות קלים יותר. כך גם תוכלו לחסוך במקום.
  •          כדאי לבחור ברמקולים שמבוססים על חיבור של Bluetooth. כך תוכלו להאזין למוזיקה באופן רציף מבלי להתעסק בניתוק וחיבור של המכשיר. ניתן כיום לבצע התאמה של המערכת ברכב לאלחוטית.
  •          כדאי לבדוק את האפשרויות של הסוללה הנטענת כך שלא תהיו זקוקים לחיבור חשמלי ולא תוגבלו בנושא זה.
  •          טווח המחירים הוא רחב וניתן להשיג רמקול נייד גם במחיר של 50 ₪. מעבר לזה המחיר עשוי לנסוק כלפי מעלה ולהגיע גם ליותר מאלף ₪ . ניתן להסתפק ברמקולים שעולים בין 200-500 ₪ כך שהם יעשו את העבודה ויעניקו לכם את הסאונד הנדרש.

מתי מומלץ לרכוש רמקול נייד

את  הרמקול הנייד שלכם תוכלו לקנות בהזדמנות הראשונה שתהיה לכם. כמובן שאין כל צורך למהר ומוטב לקחת את הזמן ולהגיע אל הרמקול המשתלם ביותר הן מבחינת הביצועים והן מבחינת המחיר. כדאי גם לחפש המלצות ברשת האינטרנט ולהתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום זה.