משלוח חינם ברכישה מעל ₪200   |   15% הנחה למצטרפים חדשים   

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

איך לבחור מצלמת דרך

איך לבחור מצלמת דרך

נסיעות ברכב הן כבר עניין שבשגרה, הרכב הפרטי הוא אחד המקומות בהם נבלה בין שעה לכמה שעות ביום בנסיעות בתוך העיר ומחוצה לה. כל נסיעה כרוכה בגורמים רבים שמשפיעים עליה ולא בכל מקרה תהיה לנו אפשרות לשלוט על מה שקורה בסביבה הקרובה. נהיגה ברכב היא אמנם משימה שגורה, מאידך תמיד ישנן הפתעות בלתי צפויות שעשויות לטרוף את הקלפים ולא לטובתכם.

יש מצלמה ברכב

מצלמה לרכב היא גורם חדש למדיי בעולם הרכב והנסיעות, מדובר על מתקן שמצלם באופן רציף את מהלך הנסיעה שלנו, מתעד ומסייע לנו להוכיח בבירור כל אירוע שמתרחש. רבים נוטים לחשוב שרק מוניות, אוטובוסים ורכבים ציבוריים אחרים זקוקים לתיעוד שכזה, אך למעשה מומלץ לכל נהג פרטי להתקין מצלמה כזו ברכב שלו.

מהם הפרמטרים לבחירת מצלמת רכב

מוצר זה אשר מיועד למטרת תיעוד עדיף שיהיה כמה שיותר איכותי ואמין. בסופו של דבר המטרה שלנו היא להפיק מידע מהצילום וכאשר מדובר על מצלמת דרך לא איכותית אז כל המאמץ שלנו עלול לרדת לטמיון. המצלמה יכולה לסייע במקרים של תאונה, עבירת תנועה, ויכוח עם נהג אחר או עם שוטר ועוד. כאמור אין כמו מראה עיניים במקרה זה:

  •          רזולוציה – אחד הגורמים החשובים בכל מה שקשור לצילום הוא נושא החדות. כאשר אנו נוסעים ישנה חשיבות גם לראיית פרטים מרחוק ולכן כדאי לבחור במצלמה איכותית בעלת רזולוציה גבוהה.
  •          גודל - ישנן מצלמות בגדלים שונים ומומלץ לבחור מצלמת דשבורד לרכב קטנה שלא תסתיר את שדה הראייה. ישנן מצלמות טובות מאוד שגודלן כגודל כרטיס אשראי.
  •          קיבולת ואחסון גבוהה הם תכונות חשובות מאוד ומומלץ ללכת על יכולת אחסון של כמה שעות הקלטה ברצף. יש לוודא שהמצלמה מסוגלת לתמוך בנפח גבוה.
  •          ישנם מצלמות פשוטות שניתן להסתפק בהן אך אם אפשר גם להשיג מצלמות משוכללות יותר שמספקות מידע רב יותר. מצלמה שמצוידת ב-GPS תספק לכם גם שירותי מיקום שעשויים לסייע במקרים מסוימים. ישנן מצלמות שיתחילו לפעול כאשר הן מזהות תנועה, דבר שיחסוך לכם את ההתעסקות עם ההפעלה.
  •          תכונה שנקראת High Dynamic Range מאפשרת למצלמה לראות בחושך ולהפיק סרטונים גם כאשר יורד הערב.

איפה קונים מצלמה

ניתן להשיג מצלמות דרך בחנויות קונספט ייעודיות אשר עוסקות בתחום זה. ישנם גם אתרי אינטרנט שדרכן ניתן למצוא חומרים חשובים ומעניינים שיסייעו לכם לבחור מצלמה מוצלחת. כדאי להתייעץ עם אנשים שמבינים בנושא על מנת שלא תרכשו מצלמה שלא תתאים לכם בסופו של דבר.