משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

איך לנצל את הזמן, בעת נסיעה ברכבת?

איך לנצל את הזמן, בעת נסיעה ברכבת?

כל כך הרבה זמן מתבזבז לנו. כשאנו נוסעים ברכבת, כשאנו מחכים באוטו לילד או לבן הזוג שייצא מהחוג, כשאנחנו יושבים בג'ימבורי ומחכים שלוש שעות עד שהילד והחברים שלו יסיימו להתגלש, לקפוץ ולהרוס את המקום. ההורות המתקדמת גורסת שעלינו לצאת מדי פעם מוקדם יותר מהעבודה כדי לבלות עם הילדים שלנו, אבל זה מכניס לחיים שלנו גם הרבה שעות מתות. כשהם מבלים למשל בקולנוע ואנחנו סתם יושבים בבית הקפה הסמוך. גם האופציה שמציעה לנו הרכבת להגיע למקומות יחסים רחוקים מביתנו במהירות רבה יותר באמצעות הרכבת, מזמנת לנו זמן פנוי בשפע, במהלכו אנו סתם בוהים דרך החלון או שקועים בסמארטפונים שלנו. איך אפשר לנצל את הזמן הזה ביעילות?

 

תשלום חשבונות, קריאת דוחות ובקיצור, כל מה שדחיתם במשך חצי שנה

אף אחד לא אוהב לבזבז את זמנו על דברים ביורוקרטיים משעממים כמו תשלום של דוחות או חשבונות, מילוי טפסים ועוד. אז הנה, גם ככה אתם כרגע לא עושים כלום – נצלו את הזמן הזה כדי לסמן וי על כל מה שאתם דוחים כבר כל כך הרבה זמן. הכל הרי נמצא בג'ימייל ובענן, וממילא בכל האתרים הממשלתיים יש אפשרות למילוי טפסים מקוון. אתם לא תאמינו איזו תחושת הקלה תחושו כשתסיימו את המשימות המציקות האלה סוף סוף.

 

קריאת כתבות הקשורות לתחום המקצועי שלכם

בעבודה אין לכם זמן, ובבית לא מתחשק לכם להתעסק במה שקשור לעבודה, אז הנה. עכשיו זה זמן טוב. מן הסתם מדי פעם שולחים לכם מאמרים הקשורים לתחום שלכם, או שאתם חברים בקבוצת פייסבוק מקצועית שבה מועלות כתבות הדנות בתחום שלכם. נצלו את הזמן הזה כדי להתעדכן ולקרוא.

 

צפייה בסדרות שכולם מדברים עליהם

כולם מדברים על סיפורה של שפחה ועד לפני חמש דקות הייתם בטוחים שמדברים על שפרה, הזוכה של האח הגדול הראשון? אתם ממש לא מעודכנים ברמה קשה. מזל שיש לכם לפחות שעה ביום, בה אתם יכולים "לגנוב" פרק באמצעות הסלולר. רק אל תשכחו להצטייד בזוג אוזניות, כדי שתוכלו להאזין בכיף בלי להעיר את הנוסעים לידכם.  

 

חשוב שתמיד יהיה אתכם מטען נייד

מטענים ניידים נועדו לגרום לכם להיות תמיד מחוברים, וכשאתם מוצאים את עצמכם שופעי זמן פנוי זה בדיוק הזמן שאתם מברכים את ממציא הסמארטפון, שלא לומר, ממציאי המטענים הניידים. הנייד שלכם לא יכול לשרוד לנצח עם אותה סוללה, אז כדאי שתמיד יהיו אתכם אביזרים לסלולר שיעזרו לכם כמו מטען נייד ומטען לרכב (הבעיה שהוא עובד רק כשהאוטו מותנע, אז זה לא מבטל את הצורך במטען נייד). רק אל תשכחו להטעין את המטען הנייד מדי פעם, כי בכל פעם שאתם משתמשים בו אתם גומרים גם לו את הבטריה.