משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

איך בוחרים רמקול נייד בלוטוס

איך בוחרים רמקול נייד בלוטוס

נסיעה קצרה או ארוכה מחייבת אותנו לריכוז שימנע הרדמות, שעמום או כל גורם אחר אשר עלול לפגוע בערנות שלנו. במקרים רבים הפעולה הראשונה שאנו מבצעים לאחר ההתנעה של הרכב היא חיפוש אחר מוזיקה טובה שתנעים את זמנינו במהלך הנסיעה שלנו.

חשיבותם של הרמקולים ברכב

אחד האמצעים האיכותיים ביותר להאזנה למוזיקה ברכב או מחוצה לו הוא על ידי רמקולים ניידים שמסוגלים כיום לספק צלילים ברמה גבוהה מאוד וכל זאת ללא תלות בכבלים שהורסים את כל החגיגה. הרמקולים אידיאליים גם לשימוש ביתי והם פועלים עם כל סוגי הפלאפונים שקיימים. בעבר הייתה איכות השמע נמוכה יחסית ברמקולים אלחוטיים, אך בדגמים החדשים ניתן להשיג גם רמקולים באיכות די גבוהה שמספקים הנאה רבה למאזינים.


למה כדאי לשים לב

רמקולים ניידים רבים מגיעים עם סוללות נטענות כך שניתן לשאת אותם ממקום למקום בקלות רבה. אם מדובר על רמקולים ניידים למטיילים אז הם יהיה לרב קטנים יותר ויכללו גם מיקרופון ופונקציות נוספות. הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק היא איכות הצליל. מתוך מגוון רחב של רמקולים ישנם כאלו שרמת הצליל שלהם היא בינונית ויש כאלו שמספקים צליל נקי ונעים.
תוכלו לבחור בין רמקול שמספק בס עוצמתי, אמנם לא כל אחד יאהב לשמוע בסים עוצמתיים באוזן אך זוהי שיטה טובה לבדוק שאכן מדובר על רמקול טוב. כאשר הרמקול מסוגל לשחזר תדרים נמוכים ללא כל עיוות של הצליל אז זהו סימן טוב. ישנן מערכות שמאפשרות התאמה של הטרבל והבס על ידי שימוש באיקוולייזר כך שתוכלו להתאים את הצליל המדויק בעבורכם.

עיצוב וגודל

כאשר אתם מעוניינים לרכוש רמקול נייד ראשית חשבו על מטרת השימוש שלו. אם מדובר על רמקול שיהיה בבית כל הזמן או שזהו רמקול שינדוד אתכם לגינה, למילואים או לים. יש לקחת בחשבון את המשקל של הרמקולים ולהתייחס לגודל שלהם. כאשר מבצעים את הקנייה באינטרנט ניתן להשוות את הרמקול למכשיר בסדר גודל דומה שאתם מכירים.
הגודל לא קובע במקרה זה וישנם רמקולים קטנים מאוד אשר מספקים איכות שמע מצוינת. אין כל קשר בין גודל פיזי לאיכות. ישנם גם רמקולים שמתקפלים וכך ניתן לאחסן אותם בקלות רבה יותר בתיק. זאת על מנת תוכלו להיסחב איתם בטיולים ונסיעות. כדאי לבדוק האם הרמקול זקוק לחיבור חשמלי קבוע. רב הרמקולים מגיעים עם אפשרות לסוללות נטענות. כדאי לברר מה אורך חיי הסוללה ומה עושים כאשר נגמרות סוללות במכשיר.