משלוח חינם מעל 199 שח  |  להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

חמישה דברים שיעזרו לכם לקום ולעשות ספורט

חמישה דברים שיעזרו לכם לקום ולעשות ספורט

כולם מכירים את זה. מתכננים לעשות ספורט, בונים תוכנית אימונים שלמה ואפילו נרשמים לחדר כושר. מגיע הערב – ומתמוטטים על הספה מול הטלוויזיה. איך בכל זאת מוצאים את הכוחות הפנימיים לצאת מהבית – ולעשות קצת ספורט שכל כך הכרחי לבריאות הגוף והנפש? הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לקום מהספה:

 

אוזניות POSITIVE VIBRATION WIRELESS בצבע כסף

אוזניות בלוטוס כל כך יפות, שאין שום סיכוי שתרצו להשאיר אותן בבית. הם מתחברות לנייד באמצעות בלוטוס, מה שמאפשר לכם לשים בנייד מוזיקה מקפיצה, ופשוט לצאת החוצה לריצה או לצעידה מהירה. עם הסאונד המשופר של האוזניות היפהפיות ומלאות הסטייל האלה, אתם תרגישו שאתם בהופעה חיה בלונדון לפחות. אגב, ניתן גם לנהל דרכן שיחות, באמצעות מיקרופון מתכוונן. אם אתם לא רוצים להקשיב למוסיקה אתם יכולים לחפש הרצאות בנושאים שמעניינים אתכם, מערכונים של סטנדאפיסטים מהרשת ואפילו לצפות בתוכניות טלוויזיה שאתם אוהבים - כל מה שיגרום לכם ליהנות מהצעידה או הריצה, מבחינתנו עושה את העבודה.

 

אמצו כלב

כשיש לכם כלב אתם לא יכולים להתעצל: אתם פשוט חייבים לקום ולצאת אתו לצעידה. אגב, בעלי כלבים שגרים בערים גדולות מספרים לעיתים קרובות על היכרות עם חברים חדשים דרך גינות הכלבים ובהמשך גם צעידות משותפות עם הכלבים, מה שתורם גם לשמחת החיים שמגיעה עם החברים החדשים. כלב ידרבן אתכם פשוט לזוז, ואין דבר יותר בריא לגוף וגם לנפש מצעידה בחברותא בשעות הערב, לפרוק את מתחי היום ולשחרר את הגב התפוס משעות ממושכות של ישיבה מול מחשב. ועוד לא דיברנו על זה שאתם עושים מצווה ענקית, כשאתם מאמצים כלב ומעניקים לו בית חם.

 

הצטרפו לקבוצת ספורט

בכל עיר בארץ יש עמודי פייסבוק של קבוצות מתאמנים, שנפגשים בערב לפעילות ספורט משותפת. לרוב זוהי פעילות חינמית, ולפעמים בעלות סמלית אם מביאים מאמן מקצועי. כשאתם חלק מקבוצה לא נעים להבריז מאימון, במיוחד אם אתם מאמצים נוהל "הטרד את העצלן", במסגרתו כל חבר קבוצה אחראי שהחבר באחריותו יופיע לאימון.

 

וויתור על המכונית

כשיש ילדים אתם כל הזמן על תקן נהגים. לוקחים לחוג, מחזירים מהחוג, מהחברים, מהצופים, מהקניון והרשימה לא נגמרת. החליפו את אחת השליחויות האלה בצעידה. במקום להגיע עם האוטו, צעדו ברגל או על אופניים (בהנחה שהילד יכול לרכב אתכם בחזור). רוב הילדים בהתחלה יקטרו, מן הסתם כולם מעדיפים לחזור באוטו, אבל זו יכולה להיות שעה מקסימה של שיחה ביניכם ובין הילד. רק שניכם, בלי שאתם צריכים להתרכז בשום דבר מסביב.