משלוח חינם מעל 199 שח  |  להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

המדריך המלא לרכישת מצלמה לרכב

המדריך המלא לרכישת מצלמה לרכב

בשנים האחרונות עולה המודעות לצורך ברכישת מצלמה לרכב. מצלמה משוכללת זו מתעדת את מהלך הנסיעה לאורך כל הדרך, והיא אף משמשת כעדות בבית המשפט. כך שבעת תאונה חזיתית יכול הנהג להוכיח את השתלשלות העניינים ולזכות את עצמו מאשמה. מעבר לכך, המצלמה מגנה על הנהגים מפני הולכי רגל אשר מנסים לגרום לנהג לבצע תאונה בכוונה תחילה על מנת לתבוע אותו בבית המשפט ולקבל פיצויים. הולכי רגל אלה "קופצים" אל הכביש בכוונה להיפגע.

אז איך בוחרים מצלמת דרך

 מצלמה לרכב יכולה לשרת אתכם לאורך שנים ארוכות, ובלבד שתבחרו אותה נכון. אלה כמה דברים שכדאי לבדוק כאשר בוחרים מצלמת דרך:

  •          מהן אפשרויות הצילום העומדות בפניכם – מצלמות לרכב כוללות יכולות ייחודיות מעבר לתפקיד הראשי שלהן בצילום הדרך. ישנם דגמים אשר יכולים לכוון את המצלמה ימינה או שמאלה, או לבצע צילום חוץ וצילום פנים בו זמנית. מעבר לכך, קיימות מצלמות שיש להן יכולת להקליט שיחות, דוגמת הקלטת שיחה בינכם לבין השוטר או האדם שהיה מעורב בתאונת הדרכים.
  •          מהי זווית הצילום של המצלמה – מצלמות דרך שונות מצלמות בזוויות צילום שונות. ישנן מצלמות המצלמות בזווית שבין 70 ל-100 מעלות, ויש המצלמות בזווית של 120 מעלות.
  •          מצלמה ברזולוציה טובה – רזולוציה של מצלמת דרך היא אחד המאפיינים החשובים ביותר הקיימים בכל מצלמה. הרזולוציה המינימלית המומלצת עבור כל מצלמה היא 720X1,280 מגה פיקסל, והיא נחשבת לרזולוציית HD הבסיסית ביותר.
  •          מהירות הצילום – קצב הפריימים במצלמות דרך רבות הוא 30 פריימים לשנייה. קצב זה טוב דיו, אך ישנן מצלמות יקרות ואיכותיות יותר המסוגלות לצלם בקצב של 60 פריימים לשנייה.
  •          האם למצלמה יש תכונות מיוחדות – ישנן מצלמות רכב שכוללות תכונות ייחודיות דוגמת חיישן המזהה את תנועתו של הרכב, חתימת תאריך ושעה, יכולת לתעד מסלול וכן חיבורי USB לצורך העברת קבצים למחשב.
  •          מצלמה איכותית – כאשר בוחנים מצלמות לרכב, חשוב לבחור את המצלמה האיכותית ביותר אשר לא תאכזב אתכם ברגע האמת. מצלמה כזו לא מנתקת בקלות, בייחוד במקרה של התרחשות כמו תאונה או מצב של כמעט תאונה.
  •          ידידותית למשתמש – באופן כללי, המצלמה צריכה להיות ידידותית למשתמש ולהתאים לכל נהג.
  •          מצלמה בעלת ראיית לילה – מצלמת דרך איכותית צריכה לצלם טוב בלילה בדיוק באותה האיכות שבה היא מצלמת ביום, שהרי אי אפשר לדעת מתי ייתקל הנהג בהתרחשות כלשהי.

איך מרכיבים מצלמת דרך

לאחר שבחרתם את מצלמת הדרך שלכם, מגיע הרגע להרכיב אותה. בדרך כלל מדובר בהרכבה פשוטה למדיי שאינה לוקחת יותר מעשר דקות. ראשית, רוב המצלמות מגיעות עם מדבקת דשוורד שאותה אתם יכולים להצמיד על החלון הקדמי של הרכב. אל המצלמה מחובר כבל אשר נועד לחבר אותה אל החשמל (המסופק על ידי המצבר של הרכב). כל שיש לעשות הוא לחבר את הכבל אל השקע ולהדליק את המצלמה.

 

כתוב תגובה