משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

חדשנות במצלמות רכב – כל החידושים

חדשנות במצלמות רכב – כל החידושים

כל מי שיש לו רכב פרטי נקלע בוודאי לא פעם לוויכוח עם נהג אחר באשר להתרחשות בכביש. במהלך הנהיגה עשויים להתרחש דברים רבים שלא תמיד תהיה לנו שליטה עליהם אך היינו מאוד שמחים לדעת שכל מה שקורה ברכב ומסביבו מתועד בצורה כל שהיא למקרה שנצטרך להוכיח דבר מה בעתיד.

מצלמה לרכב היא מכשיר קומפקטי שניתן להתקין בקלות ברכב הפרטי שלכם. המכשיר מסוגל לצלם באופן רציף את כל מה שמתרחש בסביבת הרכב תוך כדי נהיגה וגם כאשר הרכב עומד. היתרונות של השימוש בכלי זה הם רבים ומומלץ להכיר את החידושים בתחום זה:

  •          משך הצילום הורחב מאוד וכיום ניתן לצלם לאורך כמה שעות רצופות גם את הנסיעות הארוכות ביותר שלכם.
  •          זוויות – במצלמות החדישות ניתן לתפוס גם את הזוויות הקשות ביותר לצילום. לפעמים דווקא הזוויות הללו הן החשובות ביותר.
  •          גלאי תנועה גורם לחסכון במקום ומפעיל את המצלמה רק כאשר הוא מבחין בתנועה של הרכב.
  •          המצלמות החדישות לא רק מעבירות תמונה אלא בנוסף הן גם מקליטות סאונד דבר שמעלה את רמת האמינות של התוצר הסופי.
  •          משקלה של המצלמה הוא זעיר, ועל כן אין כל בבעיה להתקין אותה ברכב. היא גם לא תופסת יותר מידי מקום ולא מחבלת בטווח הראייה של הנהג.

מצלמת דשבורד לרכב

קיימות מצלמות מסוגים שונים וכל אחד יוכל לבחור את המצלמה שמתאימה לו. מצלמת דשבורד היא מצלמה מומלצת המצוידת בכל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום זה. המצלמה תגבה אתכם בכל מצב שבו תזדקקו להוכחה שנהגתם על פי החוק או כל אירוע אחר אשר דורש הוכחה.

מצלמות הרכב החדישות מסוגלות לצלם בכל תנאי מזג האוויר, ביום או בלילה וגם במצב חניה. תוכלו למקם אותה בחזית הרכב ללא כל חשש ולסמוך עליה במאת האחוזים. מומלץ לבדוק את המכשירים החדישים שקיימים ולהצטייד עוד היום במצלמה מתקדמת לרכב.