משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

כל מה שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מטען נייד

כל מה שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מטען נייד

הבעיה העיקרית בסמארטפונים שלנו היא כמובן הסוללה, היא מתרוקנת מהר מדיי, ובדרך כלל בזמן שהצורך בה גובר. ברגע הזה אנחנו מתחילים לחפש מטען פנוי, או במקרה הטוב אם יש לנו מטען, אז אנחנו מחפשים את השקע הפנוי הקרוב ביותר – אבל לא תמיד בנמצא. אז מה עושים כשאין מטען או שקע זמין?
מכל אביזרי הסלולר הרבים שמוצעים כיום, הפתרון הטוב ביותר הוא המטען הנייד. אפשר לסחוב אותו איתנו בתיק לכל מקום, הוא קטן ויעיל מאוד במקרי משבר סוללה, ונותן לנו כמה אחוזי סוללה יקרים.

אז מה חייבים לדעת לפני שרוכשים מטען נייד?

התאמה המטען הנייד למכשיר

דבר ראשון, צריך לוודא שהמטען הנייד מותאם למכשיר שיש ברשותנו. ואם יש כמה מכשירים (אנדרואיד ואייפד לדוגמה) – כדאי לחפש מטען שניתן לחבר אליו סוגי כבלים שונים, ולזכור לקחת את כל סוגי הכבלים שאנחנו צריכים יחד עם המטען הנייד, ולהחליף את הכבל לפי המכשיר הנטען.

עוצמת הסוללה של המטען הנייד

דבר שני, צריך לבדוק מהי עוצמת הסוללה. עוצמת הסוללה נקבעת לפי הקיבולת – ככל שהקיבולת גבוהה יותר, כך יכולת הטעינה של המכשיר טובה יותר. קיבולת מודדים לפי אמפר, ככל שהאמפר גבוה יותר – כך ההטענה תהיה איכותית יותר. אם אתם מתכוונים להשתמש בסמארטפון במהלך ההטענה, כדאי לקנות את המטען הנייד בעל האמפר הגבוה ביותר, כזה שיטעין למרות השימוש בסמארטפון. גם מהירות הטעינה חשובה מאוד, והיא נמדדת על פי עוצמת הזרם החשמלי – ככל שהעוצמה גבוהה יותר כך הטעינה תהיה מהירה יותר. עוצמת הזרם החשמלי נמדד על פי אמפרג' (A). חשוב לבדוק באיזו עוצמה הסוללה של הסמארטפון תומכת, ולפיה לבחור את המטען הנייד הנרכש.

פיצ'רים נוספים של מטענים ניידים

מבחינת מראה וגודל, ישנן הרבה אופציות, חלקן נחוצות וחלקן פחות, אתם תצטרכו להחליט על איזה פיצ'רים לוותר ואיזה הם הכרחיים ביותר עבורכם. קודם כל נתחיל בגודל ומשקל המטען – חשוב מאוד משום שאנחנו סוחבים אותו איתנו בתיק, ואם הוא יהיה גדול מדיי או כבד מדיי זה יהיה הרבה פחות נוח, אז קחו בחשבון את שני הפרמטרים האלה. בנוסף, הפיצ'רים הטובים ביותר שנתקלנו בהם הם כיסוי לאייפון עם מטען נייד מובנה, מספר פתחי USB להטענת מספר מכשירים במקביל, תצוגת LCD המציגה פרטים על הטעינה כמו מתח ואחוזי הטעינה ועוד פיצ'רים רבים. אם מראה המטען חשוב לכם – גם פה תוכלו למצוא מגוון רחב, ישנם מטענים יוקרתיים ויפים שלא תתביישו כלל להשתמש בהם ליד מכריכם, ואפילו תעוררו בהם קנאה.

אז לסיכום, כדי לקבל עוד מספר שעות של שימוש בסמארטפון במהלך היום, במידה ואין שקע פנוי סביבכם, כדאי שיהיה לכם מטען נייד שיכול להציל את המצב. הדברים שאתם חייבים לבדוק לפני הרכישה הם התאמת המטען למכשיר שלכם, מהי קיבולת הסוללה ועוצמת הזרם החשמלי כדי למצוא את המטען הנייד שיטעין לכם את הטלפון במהירות ובאיכות המירבית, ולבסוף תבחנו את הגודל, המשקל, העיצוב והפיצ'רים השונים שיש למטען הנייד להציע לכם.