משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

היתרונות מהם יכול ליהנות הנהג עם מצלמה לרכב

היתרונות מהם יכול ליהנות הנהג עם מצלמה לרכב

נהגים רבים אוהבים לאבזר את הרכב שלהם באמצעות גאדג'טים שונים. הם מתקינים מערכת מובילאיי או מתחדשים במזגן שיכול לדלוק במשך 24 שעות. אך אם יש מכשיר שיכול לתרום באופן משמעותי לנסיעה, הלוא הוא מצלמה לרכב. מצלמה משוכללת יכולה לתעד במיומנות את מהלך הנסיעה אשר לא פעם כמתעדת התרחשויות חריגות.

כל היתרונות במצלמה אחת

לפני שאנחנו מוציאים כסף על גאדג'ט מסוים, אנו שואלים את עצמנו בשביל מה אנו צריכים אותו. אך כאשר מדובר במצלמת דרך, אין מקום לפשרות. מצלמה לרכב, כל עוד היא איכותית ובדוקה, יכולה לסייע לנו במהלך הנסיעה בכמה דרכים:

  •          תיעוד במקרה של תאונת דרכים – לא נעים לחוות תאונת דרכים והתנגשות בין שני רכבים, גם אם מדובר בהתנגשות קלה. לאחר התאונה נאלצים שני הצדדים להתעמת זה מול זה, והם רבים ביניהם ואינם מסוגלים להחליט מי פגע ראשון. מצלמות דרך איכותיות יכולות להוכיח את האמת.
  •          להשאיר את המצלמה דלוקה – ישנן מצלמות דרך שניתן להשאיר דלוקות גם במצב של חניה. כך תוכלו לדעת מי פגע ברכב שלכם ולהגיש נגדו תלונה.
  •          הגנה מפני הונאת דריסה – הולכי רגל בלתי ישרים מנסים לא פעם לרמות את הנהגים. הם פורצים אל הכביש בכוונה תחילה כדי לגרום לנהג לבצע תאונה ולהאשים אותו בניסיון דריסה. מצלמת דשבורד לרכב טובה יודעת את האמת, היא מתעדת כל פרט ויכולה להציל את הנהג מהסתבכות בבית המשפט.
  •          הגנה מפני נהגים – בדומה להולכי רגל, ישנם גם נהגים שעלולים לנסות ולתקוף אתכם, בין אם משום שהם מאבדים שליטה על הרכב שלהם ובין משום שהם מעוניינים לפגוע בנהגים בכוונה תחילה. על כל פנים, המצלמה יכולה לתעד את כל הנעשה בדרך ולשמש כעדות חותכת בבית המשפט.
  •          תיעוד של טיול – תאמינו או לא, אבל מצלמה לרכב יכולה לשמש כמצלמה לכל דבר ועניין. ישנם אנשים המשתמשים בה כדי לתעד את הטיולים שלהם. משפחות שנוסעות בדרכים יפהפיות בצפון או בדרום משתמשות במצלמה כדי לתעד את הדרך.
  •          לכוון את המצלמה אל השמים – מצלמה לרכב, פשוטה ככל שתהיה, יכולה להוכיח לכם מה אתם מפסידים כשאתם ישנים. אם תשאירו את המצלמה דלוקה ותכוונו אותה אל השמים, תוכלו לצפות לאחר מכן בתופעות טבע מרהיבות כמו מטאוריטים או זריחה יפה.

בוחרים את המצלמה הנכונה

כאמור, מצלמות דרך יכולות לסייע רבות ולהציל את הנהג מאיומי בית המשפט או אפילו מפגיעות. על כל פנים, חשוב לבחור מצלמת דרך טובה ואיכותית שתוכל לשמש אתכם לאורך שנים ארוכות. מומלץ לרכוש את המצלמה מחברה מוכרת, וכן לוודא שהיא בעלת רזולוציית HD גבוהה. מעבר לכך, מומלץ לבחון יכולות נוספות של המצלמה, דוגמת היכולת לסובב אותה לשני הכיוונים, יכולת הצילום שלה בשעות הלילה או האפשרות להשאיר אותה דלוקה גם כאשר הרכב מכובה.