משלוח חינם ברכישה מעל ₪200   |   15% הנחה למצטרפים חדשים   

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מדוע כדאי לכם להתקין מצלמה לרכב

מדוע כדאי לכם להתקין מצלמה לרכב

אם רק הייתה לי מצלמה! זהו אחד המשפטים השגורים ביותר בפיהם של אלו שלא הצטיידו בזמן במצלמת דרך איכותית. אין צורך להרחיב את הדיבור על המקרים הרבים שבהם מצלמה לרכב הייתה יכולה להציל אתכם, להוכיח את חפותכם או לתעד מקרה כל שהוא בכביש. התקנה של מצלמת דרך הפכה בשנים האחרונות להכרחית שכן ישנן סיבות רבות מידי להפעיל אותה. החל מנהגים פרועים שלא נותנים זכות קדימה ועוקפים בפראות וכלה בוויכוח על עבירת תנועה שעשויה להסתיים בתשלום של קנס כבד.

אז בשביל מה להתקין מצלמה

ניתן רק לקנא בכל אותם מנהגים אשר ברכבם מותקנת כבר מצלמת דרך איכותית אשר שומרת עליהם ומשמשת בתור גיבוי חי לכל קרה שלא יקרה. המצלמות הן כה משוכללות ואין דבר שנסתר מהן, מדובר על שיא השכלול שניתן להשיג כיום. אמנם תוכלו להסתפק במכשיר הסלולרי שלכם ולצלם דרכו את כל מה שקורה במהלך הנסיעה. אך יש לציין שזוהי הדרך הבטוחה לפגיעה במכשיר שלא מיועד לפעילות כל כך אינטנסיבית.

מצלמה לרכב היא כלי ייעודי שנוצר על מנת לענות על הצרכים המדויקים של כל נהג ונהגת. לא יוכלו עוד להאשים אתכם בדבר שלא ארע, שכן בידכם תהיה הוכחה חותכת וניצחת שלא תשאיר מקום לספק. המצלמות החדישות מסוגלות לצלם בכל מזג אוויר, ביום ובלילה ולא נדרש ידע או ניסיון על מנת להפעילן. ניתן לצלם את מה שקורה מחוץ לרכב, לצדו או בחלל הפנימי כך שאתם מכוסים מכל הכיוונים.

איפה ניתן להשיג מצלמה טובה

אם אתם מתכננים לרכוש מצלמה לרכב אז מומלץ לקרוא חומר בנושא. כדאי להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בתחום ולא לקנות מצלמה אשר אינה מתאימה לצרכים שלכם. אפשר להסתפק גם במצלמות פשוטות יחסית שיעשו את העבודה, גם הן יספקו לכם את המידע הדרוש אודות כל נסיעה שביצעתם. חשוב לבחור במצלמה בעלת קיבולת גבוהה וכדאי שהיא תהי גם בעלת רזולוציה גבוהה במיוחד כך שהיא תקלוט את כל מה שמתרחש סביבה באופן מדויק ואמין.

ההתקנה היא פשוטה למדי ואין כל צורך בבעל מקצוע על מנת לבצע אותה. למעשה מדובר על מתקן שדומה לכל מתקן שאמור לשאת טלפון סלולרי ברכב. כדאי לוודא שהמצלמה היא בעלת אחריות מקיפה ושיש למי לפנות במקרה של תקלה כל שהיא. מומלץ שלא לרכוש את המצלמה הזולה ביותר שעלולה לאכזב בסופו של דבר. מצלמה במחיר סביר היא עדיפה בכל מקרה וכמובן שלא חייבים לקנות דווקא את הדגם החדיש ביותר. לפני שאתם מפעילים את המצלמה כדאי ללמוד את כל הפונקציות שלה ולא לשכוח להפעיל אותה שמא דווקא בנסיעה הזו היא תהיה נחוצה יותר.