משלוח חינם מעל 199 שח  |  להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

למה צריך בכלל מצלמה לרכב?

למה צריך בכלל מצלמה לרכב?

צילום במהלך נסיעה הוא אחד הפתרונות המתקדמים ביותר שניתן לנקוט בהם וזאת על מנת לשמש גיבוי במקרה של תאונה, פגיעה ברכב, עבירת תנועה או חילוקי דעות שונים שעשויים לעלות ביניכם לבין שוטר בכביש. מצלמה לרכב היא מתקן קומפקטי שניתן להתקין בכל רכב באופן פשוט וכך לעקוב אחר כל התרחשות שקורת במהלך הנסיעה שלכם.

אין זה משנה אם מדובר על נסיעה ארוכה או קצרה, שכן כיום כל יציאה אל הכביש מביאה אתה שפע של סכנות, אירועים שונים ושלל אפשרויות בלתי צפויות. הצילום הוא איכותי וניתן להבחין בו בכלל הפרטים הדורשים, מספר רכב, תווי פנים וכל מה שנחוץ.

למי מתאימה מצלמה לרכב

את המצלמה ניתן להתקין כאמור בכל רכב ומומלץ לכל נהג להתקין אותה. אין זה משנה אם מדובר על נהג חדש או ותיק, שכן לרב הטעויות מגיעות מהסביבה ולא מהצד שלכם. על כל פנים, אלה כמה ד'ברים שכדאי לדעת על המצלמה:

  •          מצלמת דשבורד לרכבמותקנת במקום שממנו היא יכולה לכסות שטח נרחב מאוד. כל התרחשות שתתבצע במהלך הנסיעה תיקלט על ידה ותתורגם לסרט ברור ואיכותי.
  •          נהגים שיוצאים לנסיעות ארוכות יוכלו להצטייד במצלמה. מדובר על תפקוד לאורך זמן ארוך מבלי להתחמם או להפסיק לעבוד ברגע האמת.
  •          ישנן מצלמות מסוגים שונים ומומלץ לבחור באלו שמספקות כיסוי נרחב ומבט גם על צדי הרכב ופנים הרכב.

כיום מומלץ לכל נהג שיוצא לנסיעה להפעיל את המצלמה. ישנן מצלמות שמופעלות באופן אוטומטי כאשר הן מזהות תנועה. וחוסכות את הפרוצדורה הכרוכה בהפעלתן.

מי מתקין מצלמות מסוג זה

מצלמת דרך ניתן להתקין על ידי פניה לחברה שעוסקת במכירה ושיווק של אביזרים סלולריים. ההתקנה היא פשוטה למדי וכל מה שנדרש הוא להגיע עם הרכב ולבקש שיתקינו לכם. עלות ההתקנה היא לא גבוהה ושווה להשקיע את המחיר שיכול לחסוך לכם כסף רב בהמשך. כל אירוע שיתרחש יצולם ויתועד על ידי המצלמה ויוכיח שאתם הייתם בסדר. גם אם מדובר על שוטר שבטוח שהוא צודק, הצילום יראה אחרת ותוכלו לצאת כאשר ידכם על העליונה.

ישנם עוד אביזרים לסלולרי שניתן להתקין ומומלץ להתעניין במגוון שקיים בחנויות ובאתרי האינטרנט. בכל מקרה לא כדאי לרכוש אביזרים ממקור לא ידוע וחשוב לברר שמדובר על חברה בעלת מוניטין חיובי ומומלצת על ידי לקוחות רבים.

למה לא להשתמש בסלולרי

המכשיר הסלולרי מתאים לדברים שונים וניתן אפילו לצלם אתו סרטוני ווידאו שונים ולצלם תמונות. מאידך, הפעלתו לזמן ארוך עשויה לגרום לו להתחממות יתר ולכשלים במהלך הצילום. בנוסף לכך, המכשיר לא בנוי לכסות טווח רחב של ראיה ועשוי לפספס חלקים חשובים מהצילום.

יותר ויותר אנשים מתקינים ברכבם מצלמה שמביאה לשלוות נפש מבטיחה שיש על מי לסמוך במקרה של תקלה, תאונה או כל דבר אחר שעשוי להתרחש בכביש ראשי, צדדי או ביציאה מהחניה ליד הבית.

 

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות מלצות לרכב