משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

כל מה צריך לדעת לפני שקונים מטען נייד

כל מה צריך לדעת לפני שקונים מטען נייד

עם מי אתם מבלים את רוב יומכם? התשובה הנכונה היא כמובן וללא צל של ספק – מכשיר הסלולר. מערכת היחסים עם חברנו הטוב – מכשיר הנייד החכם – היא מערכת יחסים של תן וקח. הוא נותן ובמקביל לוקח מאתנו תשומת לב, קשב, ריכוז ודאגה. כן, מדי יום (או מספר שעות), הוא זועק שנעצור את שגרת היום כדי להחזירו לחיים ולהחיות אותו. במקרה הטוב, אנחנו נמצאים עם מטען נייד בסמוך לשקע חשמלי. במקרה הרע, הנייד נכבה ואנחנו מרגישים שחזרנו לעידן הפרה-היסטורי שבו בני האדם נאלצו לתקשר אחד עם השני פנים מול פנים ובמילים, ולא בהודעות או באימוג'ים. וזהו תפקידו של המטען הנייד – המהווה חמצן זמין לנשימה עבור מכשיר הנייד שכמעט מקפח את חייו מדי יום בניסיון לעמוד בקצב שבו אנו מתפעלים אותו.

המדריך לרוכש

אחת המשימות העומדות בפני יצרני מכשירי הנייד הוא לשכלל את הדגם ולהפיק מכשירי נייד חכמים שיצליחו להתעלות על זמן הטעינה של הקודמים לו. ועדיין אנחנו לא חפים מהצורך להטעין את מכשיר הנייד, גם אם חייה של הסוללה הם ארוכים. מטען נייד הוא פתרון מצוין לכל מי שמעוניין להטעין את מכשיר הנייד שלו מבלי להיות כבול לשקע חשמלי פנוי/עובד, שכן באמצעות מטען הנייד ניתן להטעין את מכשיר הנייד בכל מקום ובכל זמן.

הנה כללי המפתח שיאפשרו לכם לרכוש מטען נייד שישרת אתכם נאמנה –

  •          כלל הברזל החשוב ביותר הוא להשתדל להימנע ככל יכולתכם מקניית מטעני נייד מזויפים. פרט לעובדה שמטען נייד מזויף לא יטעין את המכשיר באותה העוצמה והמהירות שמטען נייד מקורי יעשה במקרה הטוב, במקרה הרע מדובר בסכנת חיים של ממש. המטען הנייד עשוי להתחמם, להתנפח ולהתקלח ולא חסרים סיפורי זוועות על אנשים שמצאו עצמם בבית חולים כתוצאה מכך. כדי להימנע מרכישה שכזו, בשום פנים ואופן אל תתפתו לדילים מפתים וחשודים של מטענים בעלי נפח גדול בסכומים נמוכים. האופציה הטובה ביותר לרכישה מהימנה היא רכישה בחנות מוכרת בארץ המספקת תעודת אחריות או מאידך, רכישה מחנות מקוונת מוכרת ובעלת ביקורות חיוביות.
  •          נפח קיבולת – ככל שנפח מטען הנייד יהיה גדול יותר, כך הוא יהיה עוצמתי יותר. רצוי לרכוש מטען נייד עם נפח כפול מזה של מכשיר הנייד כדי שיבצע את עבודתו כראוי. זכרו כי חשוב מאוד להטעין את המטען הנייד כדי שהוא יהיה מוכן לפעולה.
  •          אוניברסליות – ישנם מטענים ניידים המתאימים לדגם מסוים של מכשירים – למשל, מטעמים ייעודיים למכשירי הסמסונג. לעומתם, ישנם מכשירים אוניברסליים אחרים בעלי מתאמים המותאמים לכל מכשיר נייד חכם שהוא.  
  •          אביזרים לסלולר/י – קיימים כיסויים למכשיר הנייד המגיעים עם מטען נייד מובנה וכך מאפשרים ליהנות מטעינה קבועה שאינה דורשת תפעול מיוחד.

כעת, תוכלו לרכוש מטען נייד איכותי שישמש אתכם לאורך זמן.

 

לצפייה במידע נוסף ובמטענים ניידים לחצו כאן