משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מטען נייד צריך להיות חלק מהאקססוריז הקבועים שלנו בתיק או באוטו

מטען נייד צריך להיות חלק מהאקססוריז הקבועים שלנו בתיק או באוטו

כמה פעמים נתקעתם בלי בטרייה ברגע קריטי במיוחד, ולא היה לכם מטען – ואם כבר קרה הנס והיה לכם מטען, לא היה שקע חשמל עבורו?  בעיה. אנחנו כבר כל כך מתוכנתים לעבור את היום צמודים למכשיר שלנו, שכאשר אנחנו לא זמינים בנייד, אנשים מתחילים לדאוג. "איפה היית כל היום? הכל בסדר? כמעט קראתי למשטרה!". הנייד משמש אותנו לצרכים נוספים מעבר לשיחות טלפון. אנחנו צורכים אותו כחלק מהמכלול היומי: אנחנו מעבירים אתו את הזמן על תקן חומר קריאה, מקבלים ועונים למיילים, משלמים חשבונות ועוד. היות וכך, ברור לחלוטין שאנו זקוקים למטען צמוד. הכי טוב להתאבזר במטען נייד, אלחוטי, שאינו מצריך חיבור לחשמל ויכול להחזיק כמה שעות טובות בכיף.

מטען נייד בפחות ממאה שקלים

לא כל מטען אלחוטי חייב להיות יקר, ואתם בהחלט יכולים ללכת על מטען אלחוטי נייד בתשעים ותשעה שקלים בלבד. מתוצרת zagg, יפהפה, שחור ואוניברסלי. קיים גם בצבע לבן אלגנטי מאד.

רוצים בפחות? קיבלתם

חברת זאג המעולה מציעה לכם גם מטענים ניידים בשישים ותשעה שקלים, באיכות מעולה. קחו אותם לים, לבריכה ולטיולים ולחו"ל. במחירים האלה תקנו גם ארבעה או חמישה, מטען לכל בן משפחה.

נמאס לכם למצוא את הסמאטרפון שלכם עם בטריה ריקה בבוקר, רק בגלל שאחד הילדים ניתק את הפלאפון שלכם מהטענה כדי לחבר את המכשיר שלו? הנה פתרון: מטען אלחוטי של iwalk המסוגל להטעין ארבעה מכשירים בו זמנית.

 

אביזרים מעניינים לסלולר

חוץ ממטענים ניידים, אתם יכולים לפנק את הנייד שלכם בכל מיני גאדג'טים כייפים. למשל, מגן מסך מזכוכית של hd dry  לאייפון, חזק ביותר ומיוצר בטכנולוגיה שיודעת לתקן ריסוקים ושבירות זעירות במסך של הסמראטפון במחיר של מאה עשרים ותשעה שקלים בלבד. בא לכם דווקא על כיסוי מעניין לנייד? הציצו במגוון הענק של מגיני הסמארטפונים, במרקמים, צבעים וקשת מחירים נוחה. מתחשק לכם לדבר באוזניות, או להקשיב למוסיקה באיכות של הופעה חיה בזמן שאתם עושים ספורט הערב בפארק? שלל אוזניות בלוטוס במחירים מעולים, עם מיקרופון מובנה ועד שמונה עד עשר שעות של בטרייה.  מבחר גדול של אוזניות אלחוטיות במגוון מחירים, צבעים וגדלים – חלקן תוך אוזניות וחלקן גדולות ומולבשות כקשת על הראש.

 

סלולר ברכב

לא שכחנו גם את האוטו שלכם, ואנו מציעים לכם מצלמת דשבורד לרכב, שמצלמת נון סטופ את הדרך ויכולה לשמש כראייה במקרה שאתם מואשמים בעבירה או בתאונה. כמו כן המצלמה עובדת בשלוש מאות ושישים מעלות, ומצלמת גם את המתרחש באוטו. אם זה נראה לכם מיותר או תמוה, חכו לפעם הבאה ששוטר יעצור אתכם בטענה שסימסתם או דיברתם בפלאפון, כשלא עשיתם כלום.... המצלמה תספק את ההוכחה הנדרשת.