משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מטען נייד מומלץ - איך בוחרים

מטען נייד מומלץ - איך בוחרים

אחד האירועים הטרגיים ביותר שעלולים לפקוד אדם מן הרחוב הוא מצב של סוללה ריקה במכשיר הסלולרי. כאשר אנו מביטים במכשיר ומגלים שרמת האחוזים בסוללה יורדים, רמות החרדה עולות וכל מה שיעניין אותנו כעת זה מציאת מקור חשמל ומהר. טוב, אמנם לא צריך להגזים אך היות והמכשיר הסלולרי, המחשב הנייד וכלים נוספים מלווים אותנו לכל מקום, אין מנוס מנשיאה קבוע של מטען נייד בתיק.

עולם המטענים עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות וכיום ניתן להשיג מטענים מעולים ומהירים מאוד שמסוגלים להטעין את המכשירים השונים ללא צורך בהמתנה. בין שלל המטענים ניתן למצוא גם מטענים אלחוטיים, מטענים ניידים וגם את המטענים המסורתיים שמתחברים למקור חשמל.

איך לבחור מטען נייד

היות שאחת הבעיות הנפוצות ביותר ככל שמדובר על מכשירים סלולריים היא זמן סוללה קצר מידי ישנה משמעות רבה לסוללת גיבוי איכותית ונוחה לתפעול שתעמוד לצדנו בזמנים קשים:

  •          זמינות – אחת התכונות החשובות ביותר שכל מטען צריך להתהדר בה. בדרך כלל כאשר נזדקק למטען נייד זה יקרה בדיוק בזמן שנהיה בשטח, רחוקים מכל מקור חשמל. אז זהו בדיוק הזמן להוציא את המטען הנייד ולחבר אותו בקלות רבה למכשיר שלכם.
  •          תכונות מיוחדות – הטענה יכולה לקחת זמן מה ולא תמיד יש לנו את הסבלנות או את האפשרות להמתין. ישנם מטעינים שמאפשרים הטענה מהירה במיוחד כך שכל העסק ייקח מספר דקות מעטות. אם אתם אנשים אשר עושים שימוש נרחב במכשירים סלולריים ועובדים בשטח אז מומלץ לרכוש מטען נייד מסוג זה.
  •          אוניברסליות – אם יש לכם מספר מכשירים שלכל אחד מהם יש כניסה אחרת של הטענה, כדאי לבחור במטען אוניברסלי שמצויד בכניסות שונות. מטען זה יפתור לכם את הצורך בנשיאת מטענים רבים.
  •          אחריות יצרן – לא כדאי לרכוש מוצר בכללו מטען אשר לא מספק אחריות יצרן כוללת. כאשר אתם קונים את המטען כדאי לבדוק מה האחריות כוללת על מנת שלא תמצאו את עצמכם במצב לא נעים במקרה שתתרחש תקלה.
  •          גודל – המטען הינו בדרך כלל קומפקטי ונוח לנשיאה. ישנם מטענים יותר קלים וישנם יותר פרקטיים לשימוש. כדאי לסקור כמה שיותר דגמים ולא להתפשר על דגם שאינו מתאים לכם.

איך לשמור על המטען הנייד

כמו כל מוצר גם למטען ישנם כללים שכדאי להקפיד עליהם. ראשית לא מומלץ לחשוף אותו לחום רב או שמש גלויה. כדאי לאחסן אותו במקום קריר ויבש במגירה או בכיס פנימי בתיק. לא כדאי להרטיב אותו או להחזיק במקום לח, במקרים שהוא מתחמם ייתר על המידה רצוי לנתק אותו.