משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | 

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מעמד מגנטי לרכב - כל היתרונות

מעמד מגנטי לרכב - כל היתרונות

מבין כל אביזרי הסלולר הקיימים, מעמד לרכב הוא בין החשובים ביותר. לא רק שהוא מספק נוחות לנהג, אלא גם יכול להציל את חייו. בזמן הנהיגה, גם אם נעשה זאת בכוונה וגם אם לא, אנו מסיתים את העיניים לצג הסלולרי, אם כדי לראות מהי הפנייה הבאה בווייז או לבדוק מי מתקשר אלינו. כאשר יש מעמד ברכב, ההצצה הזו היא הרבה יותר בטוחה, כי אנו יכולים להשאיר את מיקוד המבט על הכביש ולהציץ בסלולרי לשבריר שנייה תוך כדי.

ישנם מעמדים רבים לרכב – מעמד מגנטי לרכב, מעמד עם טעינה מהירה המתחבר על ידי טעינה אלחוטית, מעמד לטאבלטים ומכשירים גדולים יותר ומעמדים בצורות הדבקה וכיוונון שונות.

אנו נתמקד במעמד המגנטי משום שיש לו יתרונות רבים. מה הכוונה במעמד מגנטי? הכוונה למעמד לרכב אשר נדבק עם מגנט למכשיר עצמו. צד אחד של המעמד מחובר לרכב במיקומים שונים (בהמשך ישנו פירוט על המיקומים האפשריים) והצד השני הוא מגנט המתחבר למכשיר עצמו. כדי שהסלולר יתחבר למעמד, צריך להדביק מדבקת מגנט גם על גב המכשיר (או כיסוי המכשיר). מדבקת המגנט היא דקה ואינה מפריעה לשימוש הרגיל של הסמארטפון. שני הצדדים מתמגנטים אחד לשני בקלות, ויש צורך רק בהנחה קלה של המכשיר על גבי המעמד.

קודם כל חשוב להחליט מה מקום המעמד הנוח ביותר עבורכם במהלך הנסיעה, וכמובן הכי נגיש ברכב שלכם. הסתכלו על כל אפשרויות מיקומי המעמד בזמן שאתם נמצאים באוטו, וחישבו איפה יהיה לכם הכי נוח להביט בו מבלי להוריד את העיניים מהכביש, וכמובן שלא יפריע למהלך התקין של הנהיגה. אפשר גם לכוון את המכשיר בקלות לזוויות שונות עד מציאת הזווית הנוחה ביותר למבט.

מיקומי מעמד מגנטי:

חיבור לשמשה או לדשבורד – בדרך כלל מדובר בהדבקה רגילה הדומה למעמדים רגילים לרכב, לכן השוני היחיד הוא בחיבור המכשיר למעמד, המגנט.

חיבור ליציאת הדיסק – אם אתם לא שומעים דיסקים באוטו, הרי שפתח יציאת הדיסק הוא מיותר לגמרי, ובלי להדביק ולהרוס את פנים הרכב ניתן להפוך את הפתח לשימושי בשנית.

חיבור לפתח האוורור – מדובר במעמד קטן יחסית שמתחבר על ידי תפסן מיוחד לפתח האוורור. הוא נייד וקל לשימוש, לכן אפשר להעביר אותו מרכב אחד לאחר בקלות.

הדבקה חופשית – ניתן לבחור כל מקום שנוח לכם כדי להדביק את המעמד. המעמד קטן ולא מפריע, אך צריך לשים לב שכאשר הסלולרי נמצא במעמד הוא לא מסתיר שום דבר חשוב (לחצנים או צג הרדיו).

דברים נוספים שכדאי לשים לב אליהם בזמן בחירת המעמד המגנטי:

סוג המגנט – צריך להיות חזק מספיק כדי להחזיק את הסלולרי שלכם יציב במהלך הנסיעה, שחס וחלילה אם תהיה קפיצה המגנט ישתחרר והסלולרי ייפול. מכיוון שלא מדובר בחיבור קבוע אלא מגנט, השימוש ברכב הנוסע בשטח ובמהמורות רבות הוא פחות מומלץ מפני שהוא יציב פחות.

סט מגנטים – יתרון נוסף למעמד המגנטי הוא סט המגנטים הניתן להדבקה על הסלולר. כלומר ניתן להדביק מגנטים על מספר מכשירים שונים בו זמנית, או לשמור במידה והמדבקה המודבקת למכשיר שלכם נחלשת וצריך להחליפה. כך בעצם המעמד עצמו מתאים לכל סוגי המכשירים, כל עוד מודבק להם מגנט בגב המכשיר או הכיסוי.

הטענה בזמן נסיעה – שימו לב שהמעמד המגנטי אינו מפריע לחיבור כבלים לסלולרי, כלומר שניתן להטעין אותו בזמן שנמצא על המגנט.

אז כמו שקראתם, הבחירה במעמד מגנטי לרכב היא מצויינת ונוחה לשימוש, כל עוד בוחרים את מיקום המעמד הטוב ביותר ולוקחים בחשבון גם את שאר הפרמטרים.