🚚 משלוח חינם עד הבית בכל הזמנה  | 10% הנחה במעמד רכישה אונליין באתר

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

שוקלים לרכוש מצלמה לרכב? הנה כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם:

שוקלים לרכוש מצלמה לרכב? הנה כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם:

כבר הבנתם מן הסתם את החשיבות של מצלמת דרך באוטו: היא מצלמת נון סטופ את הנסיעה שלכם, ויכולה לשמש כעדה מרכזית בכל טענה שעולה נגדכם: שלא נתתם זכות קדימה, שעקפתם שלא כחוק, שלא עצרתם בתמרור עצור וכן הלאה. בנוסף, מצלמה לרכב תציל אתכם בעימות כתוצאה מתאונה או מהיתקלות, שאתם מואשמים בנסיבות שלה. אבל דקה לפני שאתם רוכשים מצלמה לרכב, אלה הדברים שאתם צריכים לשים לב אליהם. אל תהססו לשאול את המוכר בחנות את כל השאלות שאנו מעלים פה, מאחר וכל המצלמות נראות, על פניו כמובן, זהות לחלוטין, ואנשים שזהו לא תחום העיסוק המרכזי שלהם לא יודעים לברר מראש  מה הביצועים של המצלמה.

 

באיזה פונקציות מצלמת הרכב תומכת?

לקבל צילומים ממצלמת הדרך זה לא מספיק, במיוחד אם הם צריכים לשמש כעדות קבילה לאחר תאונה או התנגשות. אתם צריכים מצלמה לרכב שתספק לכם גם את המהירות שנסעתם, שחזור על גבי מפה ועוד – כל זה בחיבור אנטנת GPS.

 

מצלמת דרך שמשמשת גם כמערכת בטיחות לרכב

זה נשמע על פניו משונה, כביכול מה הקשר בין מצלמה ובין מערכת בטיחות, אבל כשחושבים על זה – זה דווקא מאד הגיוני. הרי תפקידה של מצלמת הדרך לעזור לנו, בין היתר, להימנע מצרות, מקנסות ותאונות – אז למה שהיא לא תתריע לנו במידה ואנו מבצעים איזו עבירה? במצלמת הדרך של vico vation מותקנת מערכת בטיחות שמתריעה על אי שמירת נתיב, אי שמירת מרחק – ובעתיד גם תתריע על מצלמות מהירות לפי מיקומם בסמוך לרכב.

 

איזו סוללה מותקנת בה?

רוב המצלמות מצויידות בסוללות ליתיום, שאולי מתאימות למזג אוויר אירופאי קריר, אך לא לשבעים מעלות שנמדדות בתוך הרכב בקיץ ישראל אופנייני. במקרים כאלה, הסוללות עלולות להתפוצץ, ולכן אתם צריכים לחפש מצלמות שמצויידות ברכיב מתוחכם שמחליף את הסוללה.

 

מה טווח הזוויות שלה?

טווח זוויות היא שאלה טובה. אם יש לכם מצלמה מעולה אבל שמסוגלת לצלם רק את החזית או את החלק האחורי, תיתקלו בבעיה כשתצטרכו להוכיח, למשל, שלא דיברתם בנייד בזמן הנהיגה. טווח הזוויות המומלץ הוא לפחות מאה ארבעים מעלות, כשבמצלמות טובות הוא מגיע למאה שישים מעלות.

 

איכות צילום – גם בלילה

אם המצלמה לא מאד איכותית, אתם לא תוכלו להפיק שום דבר מצילומי לילה, מצילומים שנעשו בגשם שוטף או בתנאים של אור מעומעם. בדקו שהמצלמה שלכם מצויידת באולטרא HDR.

אופציה של צילום ארוך מאד

בדקו שלמצלמת הדרך שלכם יש אופציה לצלם שעות רבות, בלי להפסיק ב אמצע. מצלמה טובה יכולה לצלם עד שש עשרה שעות ברציפות, באמצעות תמיכה בכרטיס זכרון.

איכות סרט הווידאו

מצחיק שצריך לדבר על זה, ולא זהו לא פינוק או דרישה מוגזמת: אם סרטי הוידאו שתוציאו מהמצלמה לא יהיו באיכות מספיק ברורה, המצלמה לא עשתה את המוטל עליה, והייתם יכולים לוותר על רכישתה. המצלמה שלכם צריכה לספק איכות וידאו Full-HD  אמתי 1920X1080, ואם היא לא מגיעה לרמה הזאת, וותרו על הרכישה או שתוסיפו כמה שקלים ותקנו את המצלמה שכם נותנת את האיכות הזאת.