משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

סוללה נטענת – המאפיינים החשובים

סוללה נטענת – המאפיינים החשובים

זמן הסוללה של מרבית הסמארטפונים הוא גם נקודת התורפה שלהם – מדי כמה שעות אנחנו נדרשים למצוא מטען ושקע חשמל, אם ברצוננו להמשיך להשתמש בסלולרי ולגלוש באינטרנט. הסלולרי ממלא פונקציות רבות כל כך כיום, עד כי עבור רבים מאיתנו מדובר בכלי עבודה בסיסי, אשר אנחנו רוצים שיתפקד לאורך כל שעות היום.

אחד הפתרונות הטובים ביותר לבעיה זו הוא סוללות נטענות. סוללה נטענת היא מכשיר חיצוני המשמש כמקור כוח נייד עבור הסמארטפון. כך, אנחנו מטעינים אותן בבית, מבעוד מועד, ולוקחים אותן איתנו. כאשר אנחנו מתקרבים לאחוזי סוללה נמוכים בסלולרי ניתן לחבר את המכשיר לסוללה הנטענת, ולטעון אותו כאילו היה כאן שקע חשמל. לכן פתרון זה מצוין עבור כל מי שמעוניין לעבור יום שלם ללא צורך למצוא נקודה להטעין את הסלולרי, כמו גם עבור נסיעות, טיולים, ימי עבודה בשטח או באתרים בהם אין גישה לחשמל וכו'.

 

גודל, התאמה למכשירים שונים ומספר הטענות – מאפיינים חשובים של סוללות נטענות

סוללות שונות מאפשרות מספר הטענות שונה ומתאפיינות בגדלים, צורות וצבעים שונים.

כאשר רוכשים סוללה נטענת חשוב לשים לב האם מדובר בסוללה ייעודית עבור דגם מסוים של סמארטפון, או שמא מדובר בסוללה אוניברסאלית, המגיעה עם מספר מחברים שונים או כניסה לכבלי הטענה שונים, ומאפשרת שימוש במגוון מכשירים.

מעבר לכך, מומלץ לרכוש סוללות נטענות של יצרניות הנחשבות למובילות ואיכותיות בתחום. כאן תוכלו למצוא, למשל, סוללות נטענות של חברת iWalk, הנחשבת ליצרנית מובילה של סוללות נטענות איכותיות. גם במקרה של סוללה נטענת ייעודית עבור אייפון או מכשיר מסוים אחר, חשוב לבדוק כי מוצר זה מאושר גם על ידי אפל, או יצרנית הסלולרי הרלבנטית.

הסוללה הנטענת היא קטנה וקומפקטית, ניתנת לנשיאה בתיק הצד ומאפשרת כאמור מספר הטענות מלאות לסלולרי.