משלוח חינם ברכישה מעל ₪200   |   15% הנחה למצטרפים חדשים   

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

כל מה צריך לדעת לפני שקונים מעמד לרכב

כל מה צריך לדעת לפני שקונים מעמד לרכב

קניית מכשיר סלולרי הפכה כבר מזמן לדבר שבשגרה וניתן לשער שאין כיום אדם שאינו מחזיק מכשיר מסוג זה. השימוש בסלולרי מקיף את כלל שעות היממה ואנו עושים בו שימוש תוך כדי הליכה, בזמן האוכל, במיטה וגם בנהיגה. כל רכב מצויד כיום במתקן מסוג כל שהוא שעליו יושב מכשיר הסלולר כך שניתן יהיה להתקשר דרכו, לשלוח הודעות, להעלות סרטונים לרשת פייסבוק ולבצע מגוון רחב של פעולות מקוונות.

כך תבחרו מעמד לטלפון ב-5 דרכים

קניית מעמד לפלאפון לרכב נראית כמו מהלך שגרתי שלא אמור לקחת יותר מידי זמן. בסופו של דבר מדובר על מתקן שאמור להחזיק את המכשיר הסלולרי כך שהוא לא ייפול במהלך הנסיעה. מאידך, ישנם כמה גורמים שכדאי להתייחס אליהם כאשר אנו באים לבחור מתקן מסוג זה:

  •          כדאי לבחור במתקן שמשווק על ידי חברה ותיקה ומוכרת. כך תוכלו לפנות אל החברה במקרה של תקלה כל שהיא ויהיה מי שיטפל בכם.
  •          ישנם מעמדים מסוגים שונים שכל אחד מהם מציע תכונות אחרות. מומלץ לבחור במתקן שמאפשר כמה שיותר זוויות כך שהוא יתאים לכם בצורה הטובה ביותר.
  •          את המעמד ניתן לחבר על ידי כמה שיטות. בדרך כלל מדובר על מגנט חזק או דבק שמחזיק אותו במקום ללא תזוזה. לא תמיד כדאי להדביק את המעמד לחלון שכן חום השמש עלול להמס את הדבק ולגרום להתנתקות שלו.
  •          מעמד אוניברסלי יתאים למגוון של מכשירים ויקל עליכם במידה ותרצו להחליף מכשיר סלולרי. מעמד מסוג זה הוא מומלץ במיוחד ומהווה פתרון מושלם לכל מי שמחזיק מגוון של מכשירים.
  •          זרוע גמישה תעזור להתגבר על סנוור של השמש על ידי הטיה של המכשיר לכיוון המתאים. כך גם ניתן להציב את המכשיר במיקום שלא יהווה מכשול או שטח מת שעשוי לגרום לתאונה.

מתי כדאי להחליף את מעמד הפלאפון לרכב

אמנם מדובר על מתקן עמיד למדי, אך במקרים רבים הוא מפסיק להיות יעיל כאשר התפיסה שלו מתרופפת, הברגים שמחזיקים אותו כבר לא מחזיקים אותו במצב יציב והוא רק מקשה על תפקוד הנהיגה. במקרה כזה מומלץ להסיר את המתקן הישן ולהתקין במקומו אחד חדיש ומקצועי. לא כדאי לנסות לתקן מעמד כזה שכן מדובר על חלקים מקוריים ובמוקדם או במאוחר המתקן יפסיק לעשות את תפקידו.

מחיר מעמד איכותי יכול להגיע לכמה מאות שקלים אך ישנם מתקנים שעולים כמה עשרות שקלים. גובה המחיר משליך ישירות על איכות המוצר ועמידותו לאורך זמן ארוך. מומלץ להשקיע ולקנות מוצר ברמה גבוהה ולא להתפתות למעמד שיאכזב אתכם תוך זמן קצר מאוד.

מה היתרון במוצר

כמובן שכאשר יש לכם מעמד לפלאפון ברכב תוכלו לנהל שיחה בקלות מבלי לסכן את הנוסעים או את כלי הרכב האחרים בכביש. גישה נוחה לכפתורי המכשיר תאפשר לכם להשתמש בפונקציות השונות. כדאי להצטייד בציוד היקפי מקצועי כגון רמקולים ניידים, מיקרופון ועוד.