משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

רמקולים ניידים בלוטוס - כל היתרונות

רמקולים ניידים בלוטוס  - כל היתרונות

כל דבר שלא מבוסס על כבלים הוא ללא ספק יותר נוח לשימוש, נשיאה או אריזה בתיק. אמנם לרבים ישנה נטייה לחשוב שמה שלא מחובר על ידי כבלים הינו פחות איכותי אך זוהי אינה האמת כלל - לפחות בכל מה שקשור בנושא רמקולים אלחוטיים. כל מי שכבר מצויד ברמקולים מסוג זה מכיר את היתרונות הרבים שהם מספקים לאנשים אשר חובבים מוזיקה איכותית. החל מהחופש מכבלים שמאפשר להגיע איתם לכל מקום גם המרוחק ביותר וכלה בהעברתם בין כל חדרי הבית ללא כל בעיה ומבלי לשבור דבר.

אז מה הם היתרונות העיקריים של רמקול נייד בלוטוס

כאמור מדובר על מכשיר אשר מפיץ מוזיקה ברמה גבוהה ולכן הוא פופולארי מאוד על ידי כל קשת הגילאים. עולם הכבלים נשכח מאחור כאשר אנו יכולים להתנייד ללא כל הגבלה בכל מקום בעולם:

  •          ניידות – זוהי אחת התכונות החשובות ביותר. מי שהמציא רמקולים ניידים חשב קודם כל על חופש התנועה, היכולת להגיע לכל מקום שרוצים מבלי לוותר על מוזיקה איכותית.
  •          איכות הצליל – מי שחושב שבלי כבלים אי אפשר להפיק צליל טוב אז הוא טועה. בדגמים החדשים של רמקולים אלחוטיים ניתן למצוא רמקולים בעלי יכולות גבוהות במיוחד. כדאי ומומלץ לבדוק את כל הפונקציות שקיימות במכשיר שכן כל אחד מחפש סוג צליל אחר.
  •          שליטה מוחלטת בתדרים – כל רמקול הינו בעל טווח תדרים משלו, אמנם רב הרמקולים לא מגיעים לטווח התדרים המרבי אך אם תתעקשו על הטוב ביותר תוכלו להשיג רמקול שמכסה את רב טווח התדרים הקיים.
  •          גודל – ברור שלא נעמיס לבגאז' את הרמקולים של המערכת ונחפש מקור חשמל בכל מקום שאליו נגיע. רמקולים ניידים הם קומפקטיים מאוד ואפשר לאחסן אותם בתיק עם כל הציוד שנחוץ לים או לבריכה קרי משקפי שמש, מגבת ובגד ים. גם בנסיעה לחו"ל הם יכולים להיכנס לתוך המזוודה ולשמש אתכם בכל מדינה שאליה תגיעו.
  •          עיצוב – עולם שלם של עיצוב, סגנון וסטייל מחכים לכם כאשר אתם באים לבחור רמקול נייד. הם מציפים את העין בצבעים חמים ומשדרים נוחות ופנאי מקסימליים. אמנם לא כדאי להסתמך רק על המראה החיצוני של המוצר אך זהו שיקול נוסף וחשוב.

מה לגבי המחיר

כל מוצר מגיע לשוק עם מחיר משלו שמגלם פרמטרים שונים כמו איכות החומר, ביקוש ועוד. באופן כללי לא מומלץ לרכוש את הרמקול הזול ביותר שכן הוא עשוי לאכזב אתכם בתוך זמן קצר. רמקול במחיר בינוני פלוס יעשה בדרך כלל את העבודה ויצדיק את מחירו. המחיר גם משמש אינדיקציה לכמות הפונקציות שקיימות במוצר שקניתם.