משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

שימוש מושכל בפלאפון ברכב - הרבה יותר מסתם יעילות

שימוש מושכל בפלאפון ברכב - הרבה יותר מסתם יעילות

מזה כמה שנים טובות שהסמארטפון הפך להיות חלק אינטגראלי ומהותי מהיומיום של כולנו. אנחנו קשורים אל הפלאפון יותר מאי פעם בעבר, תלויים בו לצורך ביצוע מספר גדל והולך של פעולות ומשתמשים בו הן ככלי עבודה והן כמקור למידע, בידור וכמובן – תקשורת. בעוד הסמארטפון הולך ותופס מקום מרכזי יותר ויותר בחיינו, הוא גם הופך מבחינתנו לנחוץ וכמעט הכרחי במקומות רבים בהם אנו מבלים זמן במהלך היום, כאשר אחד מהם הוא הרכב שלנו. כל בעל רכב מכיר את הפיתוי העצום להשתמש בסמארטפון בשלב זה או אחר של הנהיגה, בין אם לצורך ניווט הרכב ובין אם על מנת לנצל את זמן השהייה ברכב על מנת לעשות טלפונים, לברר מידע ולעשות עוד מיליון ואחת פעולות, וכך לייעל את היום שלנו. אך כמובן שקיימת גם בעייתיות מסוימת עם שימוש בפלאפון ברכב, בעייתיות אותה ניתן לפתור על ידי שימוש בכלים הנכונים. עם זאת, חשוב להבין כי שימוש מושכל בפלאפון ברכב הוא הרבה יותר מאשר רק יעילות.

 

בטיחות וחיסכון כספי משמעותי – מעמד לפלאפון לרכב

הכלי העיקרי באמצעותו ניתן להסיר חלק משמעותי מהבעייתיות הכרוכה בשימוש בסמארטפון במהלך זמן השהייה ברכב הוא כמובן מעמד לפלאפון לרכב. מעמדים אלו קיימים כיום בשלל צורות וסוגים, וניתן למצוא מעמדים המתאימים פחות או יותר לכל סוג של מכשיר, סמארטפון או טאבלט. המעמד בדרך כלל מוצמד לדשבורד או לשמשה הקדמית, וניתן לכוונון ושליטה כך שיחזיק את המכשיר במקום הרצוי ובזווית הנוחה ביותר מבחינתו של הנהג.

רבות נאמר על החשיבות הבטיחותית העצומה של מעמד לפלאפון לרכב. גם חוקי התנועה כמובן תומכים בשימוש באביזר זה, דוגמת החוק האוסר על הנהג בתכלית האיסור להחזיק את הפלאפון ביד ולהתעסק בו במהלך הנהיגה. בעוד כל זה כמובן נכון – מעמד לפלאפון הוא בפירוש אביזר מציל חיים המעלה משמעותית את רמת הבטיחות של הנהג, הנוסעים עימו ברכב וכלי הרכב האחרים מסביבו על הכביש, הבטיחות אינה היתרון היחידי המתקבל משימוש במעמד לפלאפון לרכב בנוסף ליעילות המתקבלת משימוש בסמארטפון גם בשעות השהייה ברכב. יתרון מהותי נוסף הוא כלכלי – אינספור אנשים מקבלים בישראל מדי שנה דוחות של אלפי שקלים על שימוש בסלולרי במהלך הנהיגה. שוטרי התנועה מונחים לתת קנסות מיידיים וגבוהים לכל נהג או נהגת הנתפסים כשהם משתמשים בסלולרי שלהם בזמן הנהיגה, בניגוד לתקנות וחוקי התנועה בארץ. שיחה של כמה שניות במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון בכבישי הארץ עלולה לעלות לכם בקלות בקנס של אלף שקלים או יותר.

 

 

שילוב היתרונות השונים הופך את המעמדים למוצר נפוץ ומשגשג

השילוב הזה בין היעילות של ניצול הזמן במהלך היום, החיסכון הכספי והחיסכון הצורך להתחמק ממשטרת התנועה וכמובן – התרומה המשמעותית לרמת הבטיחות ברכב, כל אלו מביאים את המעמד לפלאפון לרכב לרמה של כוכב בתחום של אביזרים לסלולר. יותר ויותר אנשים רוכשים מעמדים אלו מדי שנה, שכן הם מבינים כי אביזר זה הוא הרבה יותר מסתם "גאדג'ט" או עוד מוצר נחמד אך מיותר. להיפך – מדובר באביזר הכרחי עבור כל מי שנוהג ברכב.