משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

כיצד לבחור מעמד ומטען לרכב

כיצד לבחור מעמד ומטען לרכב

מצד אחד, מכשירים ניידים שונים הפכו לחלק אינטגראלי ובלתי נפרד מהחיים של כולנו, החל מהסמארטפון הצמוד ועד לטאבלט, ללפטופ, למטען הנייד ושלל מכשירים נוספים. מצד שני, רבים ורבות מאיתנו מבלים מדי שבוע פרקי זמן בלתי מבוטלים ברכב. השילוב בין השניים מחייב מסקנה מתבקשת ביותר – כדאי לצייד את הרכב על מנת שנוכל להטעין ולהשתמש במכשירים הללו בצורה יעילה, נוחה וחשוב מכל – בטוחה! לשם כך כדאי להצטייד באביזרים לסלולר הרלבנטיים, ובפרט במטען ו/או מעמד לרכב. מה חשוב לקחת בחשבון בעת בחירת אביזרים אלו?

סוגי המכשירים שאנחנו בדרך כלל צריכים להטעין – בחירת מטען לרכב
כאמור, מרבית האנשים מחזיקים כיום ביותר ממכשיר נייד אחד, כאשר לסמארטפון הבסיסי שניתן למצוא אצל כולם מתווספים פעמים רבות מכשירים נוספים דוגמת טאבלטים, מטענים ניידים וכו'. עבור רבים גם המצלמה לרכב, למשל, מצריכה הטענה יעילה ונוחה, וכך מספר מכשירים נוספים. במרבית המקרים גם ניתן למצוא סוגים שונים של סמארטפונים בתוך המשפחה, כך שלפעמים מי שמשתמש ברכב או נוסע איתנו יצטרך להטעין את המכשיר שלו, אשר עשוי להיות שונה מזה שלנו ולכן מצריך מטען מסוג שונה.
לכן, בבואנו לבחור מטען לרכב כדאי קודם כל לחשוב בצורה מסודרת על כל המכשירים השונים שאנחנו בדרך כלל מטעינים (או מעוניינים להטעין) במהלך הנסיעה, ולרכוש מטען המתאים לכולם גם יחד. ניתן למצוא כיום מטען לרכב המתחבר לשקע המצת ומכיל מספר כניסות שונות, אליהן ניתן לחבר כבלים להטענה מסוגים שונים – אחד לאייפון ואחד לאנדרואיד, כבל מיני usb המשמש להטענה של מכשירים מסוימים ועוד. למה לרכוש מספר אביזרים שונים ומסורבלים אם אפשר לרכוש מטען אחד, ולהשתמש בו באמצעות מספר כבלים שונים שגם ככה כבר יש לנו?...

מעמד לרכב בנוסף למטען
חשוב מאוד להבין כי בכל הנוגע לשימוש בסמארטפון ברכב, מדובר בפצצה מתקתקת במידה ואיננו עושים זאת כמו שצריך. הכוונה היא למעמד לרכב – מעמד המחזיק את המכשיר בצורה נוחה ובזווית מתאימה על מנת שנצטרך להתעסק איתו ולהפנות אליו את המבט כמה שפחות. באינספור מקרים, מעמד לרכב יכול לעשות את ההבדל בין נהג שגדעתו מוסחת אינספור פעמים במהלך כל נסיעה והאסון מחכה לו מעבר לפינה לבין נהג שמרוכז בכביש, ומסיט את העיניים ממנו לשבריר שנייה בלבד על מנת לראות בחטף מה מראה אפליקציית הניווט...
קיימים מספר סוגים שונים של מעמדים, וגם כאן מומלץ לחפש אחר מעמד אוניברסאלי, כזה המתאים לסמארטפונים שונים, כך שכל מי שנוהג ברכב יכול להשתמש במעמד ולא יצטרך למצוא פתרונות אחרים אשר יסכנו את הביטחון האישי שלו ושל שאר הנוסעים עימו ברכב.

מעמד הכולל טעינה
קיימת גם אפשרות אטרקטיבית ששווה ביותר להכיר, לשלב בין שני סוגי האביזרים הנחוצים וההכרחיים כל כך. הכוונה היא למעמד הכולל מטען אלחוטי – המעמד עצמו מחובר באופן קבע למצת הרכב, ואילו הסמארטפון מתלבש ו"נתפס" עליו, ומוטען ממנו באופן אלחוטי תוך כדי נסיעה. מעמד הכולל טעינה מצריך מאיתנו מינימום התעסקות – המעמד קבוע ומחובר תמיד, וכל שנדרש מאיתנו זה להניח את הסלולרי שלנו במעמד בתחילת הנסיעה, וזהו. המכשיר יוחזק בצורה נוחה ובטיחותית לתפעול, וייטען אוטומאטית כל הזמן, בלי שנצטרך לזכור לחבר גם מטען בנוסף.
מעמד הכולל טעינה עשוי להיות מעט יקר יותר ממעמדים אחרים לרכב, אך ההבדל במחיר אינו גדול במיוחד והוא בהחלט שווה את זה. הוא מסייע לנו לפשט ולייעל יותר את אופן השימוש שלנו בסמארטפון בעת השהייה ברכב, כך שנוכל להפיק מהזמן שאנחנו מבלים בפקקים את המיטב, בלי לסכן את החיים שלנו או של הסובבים אותנו.

כתוב תגובה