משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

הילדים מטיילים? איך לשמור על מכשיר הסלולר בקיץ?

הילדים מטיילים? איך לשמור על מכשיר הסלולר בקיץ?

 "ילדים זה שמחה", כתב בעבר יהושע סובול, בשיר עבור להקת הברירה הטבעית. את השיר הם ניגנו ושרו בלהט ובעוצמה. בצדק, ילדים זו שמחה גדולה מאד עד ש... הם גורמים לנזק  למכשיר הסלולרי שלנו או שלהם, או חלילה מסבים לעצמם נזק באמצעותו. החולייה המקשרת בין ילדים לבין טלפון נייד היא בטיחות והגנה. זה כלל ברזל בחופשת הקיץ, בטיול, בבית או בבית הספר. הנה כמה נקודות לתשומת ליבכם המבוגרים האחראים:

טוענים מכשיר נייד והילדים בסביבה? רכשו מטען בטיחותי ואיכותי

בטיחות ואיכות הן שתי מילים שקשורות יחד ומשלימות אחת את השנייה, בהקשר של מטען לטלפון הסלולרי. זה נכון לגבי כל סוגי המטענים: מטען נייד– סוללה ניידת, מטען לרכב, מטען לאייפון או מטען לסמסונג. ההמלצה שלנו, רכשו מטען של חברה ידועה ומתמחה בתחום כמו Otterbox, Choetech, Mophie ועוד.

נתחיל עם מטען נייד.  זהו מקור הכח הבטוח ביותר איתו תוכלו לטעון את המכשיר. אמנם הרעיון המקורי הוא שישמש כמקור חשמל חליפי, למצב בו תיגמר הסוללה במכשיר ותהיו רחוקים ממקור חשמל, אבל הוא בהחלט יוכל להיות גם מקור הכח העיקרי, במיוחד כשמדובר בבטיחות ילדים בשהייה מחוץ לבית. את המטען הנייד טוענים טרם היציאה לשטח או ליום הטיול ומניחים לו עד שמתעורר הצורך בטעינה. קיימים מטענים ניידים מהירים ומטענים בעלי הספקים שונים, מכמה שעות ועד מספר ימים.
במיוחד בתקופות בהן הילדים נמצאים הרבה בסביבתו של המכשיר הנייד, מומלץ לרכוש מטען מסוג מהיר כדי לצמצם את זמן הטעינה וחיבורו הישיר לחשמל. חשוב לדעת כי מטענים מסוג זה מיוצרים בדרך כלל מחומר ABS למניעת דליקות וכוללים רכיב בטיחותי למניעת התחממות יתר בעת ההטענה.
מטען בטיחותי נוסף לשימוש בסביבה עם ילדים, הוא מטען מסוג משטח טעינה אלחוטי, הוא בעל יכולת טעינה מהירה ללא צורך בחיבור ישיר לנייד ובעל מנגנון הגנה מפני טעינת יתר. החיבור לחשמל הוא רק עבור משטח הטעינה עצמו. מניחים את המכשיר הנייד על המשטח והטעינה מתבצעת. גם אם הילדים מחליטים לטעון בעצמם את המכשיר, הם אינם מחברים תקע לשקע.
ברכישת מטען לרכב, מומלץ שכבל הUSB יהיה לפחות באורך של 1.00מטר, למקרה שהילדים ימשכו אותו בחוזקה ובפתאומיות. כך נמנע נזק לנייד, למטען וגם לחיבור החשמל ברכב. שימו לב גם לגמישותו של הכבל. תנאי הצפיפות ברכב מצריכים חומרים גמישים ועמידים גם יחד ובייחוד אם מדובר בשימוש של הילדים במכשיר הסלולרי במושב האחורי בזמן הנסיעה.

מגינים על הילדים וגם על המכשירים

כשאתם רוכשים מגן לאייפון, כיסוי לסמסונג או למכשיר אחר, העדיפו חברות איכותיות בעלות מוניטין עולמי כמו OtterboxSkech, Gear4.

סדרתDefender של חברת  OtterBox, מתאימה ביותר לטיולים וחופשות עם ילדים. אלה כיסויים  המספקים הגנה על המכשיר מכל צדדיו, ב- 360 מעלות. לכיסוי 3 שכבות הגנה מקבילות, המסוגלות לבלום נפילות חזקות וזעזועים. בנוסף, קיים מגן קדמי להגנה על מסך המכשיר. הכיסוי עשוי עם 4 פינות בולטות המגינות על הפינות הרגישות של הנייד. 
חברת  Gear4מייצרת בטכנולוגיה D30, בעלת יכולת ספיגת מכה גבוהה במקרה של נפילה של עד 10 מטרים או זעזוע קשה של המכשיר.  טכנולוגיה מתקדמת זו נמצאת בשימוש הגנתי למכשירים יקרים ורגישים של צבאות סביב העולם, בתעשיית כלי רכב ובעולם הספורט. 

 לקטלוג מטענים ניידים היכנסו >>

 לקטלוג מטענים לרכב היכנסו >>

 לקטלוג מטענים לאייפון היכנסו >>

 

כתוב תגובה