משלוח חינם ברכישה מעל ₪200   |   15% הנחה למצטרפים חדשים   

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

פופ סוקט (PopSocket) – מה הופך אותם לפופולריים כל כך?

פופ סוקט (PopSocket) – מה הופך אותם לפופולריים כל כך?

פופ סוקט (באנגלית – PopSocket) הוא אביזר חדש יחסית בעולם האביזרים לסלולר, אך הצליח לכבוש שוק זה במהרה ולהימכר בכמויות עצומות, בהתחלה בארצות הברית ולאחר מכן באירופה ובמדינות רבות נוספות בעולם, לאחרונה כולל ישראל. מה שהחל בשנת 2012 כסוג של גימיק לסמארטפונים הפך במהרה לאביזר פופולרי ומבוקש ביותר, הנמכר במיליונים. מהם השימושים והיתרונות העיקריים של הפופ סוקט אשר הופכים אותם לפופולריים כל כך?

אחיזה נוחה במכשיר הסלולארי
אחד השימושים העיקריים והראשונים של הפופ סוקט הוא כנקודת אחיזה נוחה מאין כמוה לסמארטפון. באמצעות כפתור ייעודי זה ניתן לאחוז את המכשיר בין כל שתי אצבעות, באופן אשר יוריד משמעותית את הסיכויים לכך שמכשיר יחליק או יישמט מהיד. בעוד מדובר באחת הבעיות הגדולות ביותר בעולם הסמארטפונים (בעיה הגורמת להיווצרותה של תעשיית ענק המגלגלת מיליארדים – תיקון והחלפה של מסכים לסמארטפון...), הפופ סוקט משלים את מגן המסך והכיסוי לסמארטפון – כולם אביזרים קומפקטיים, זולים ויעילים ביותר המסייעים להוריד למינימום את הסיכוי לכך שנשמוט את המכשיר מהיד ונגרום למסך להיסדק או להישבר.

הפופ סוקט ידוע גם כאביזר אסתטי לכל דבר ועניין, ולראייה מגיע במגוון עיצובים שונים ומשונים, מכל סוג שרק ניתן להעלות על הדעת ובהתאמה לכל משתמש סמארטפון – מילדים ובני נוער ועד למבוגרים וקשישים. מגוון העיצובים הרחב מעיד על מגוון קבוצות הגיל והאוכלוסייה בקרבן הפך הפופ סוקט לפופולרי כל כך בשנים האחרונות, ולא בכדי... אותו כפתור צבעוני, חלק או בכל עיצוב/צבע/הדפס שרק ניתן להעלות על הדעת, מוסיף המון עניין למכשיר שבדרך כלל אינו מכיל יותר מדי "צבע" או מגוון מבחינת המראה החיצוני, ולכן שובה את לבבותיהם של כל כך הרבה בעלי פלאפונים חכמים.

שימוש נוסף של פופ סוקט אשר הופך אותו לפופולרי ונפוץ כל כך הוא כסוג של משחק – אם נשים לב לכך, נגלה כי רבות ורבים מאיתנו (עשרות אחוזים מהאוכלוסייה בכל מדינה) צריכים ורוצים משהו לשחק איתו בין הידיים, לפחות בחלק מהסיטואציות היומיומיות הנפוצות אליהן אנו נקלעים. בעוד חלקנו משחקים עם עט או עיפרון בידיים, מתופפים באצבעות או עושים כל דבר אחר אליו התרגלנו כסוג של משחק או פעילות כמעט בלתי מודעות שמסייעת לנו להעביר את הזמן ורגעי שעמום וההמתנה, למשל, פתיחה וסגירה של ה PopSocket הפכו כבר מזמן למשחק הפופולרי החדש והממכר במיוחד. עבור רבים, מדובר בדרך מצוינת לפרוק עצבים, להעסיק את הידיים או סתם להעביר את הזמן...

מעמד קומפקטי לתלייה נוחה במיוחד של המכשיר ברכב, בבית ובמשרד
גורם נוסף אשר הופך את הפופ סוקט לאביזר פופולרי ונמכר ביותר בחו"ל וכעת גם בארץ הוא שימוש פונקציונאלי נוסף של אביזר זה, המתאפשר בזכות אביזר משלים הנמכר יחד עם הפופ סוקט עצמו. מדובר במעמד קומפקטי מיוחד באמצעותו ניתן לתלות את הסמארטפון במקומות רבים, בדיוק בגובה ובזווית הרצויה מבחינתנו.

אחד המקומות הטבעיים והמתבקשים ביותר להשתמש במעמד מסוג זה הוא ברכב כמובן – כך הופך הפופסוקט גם למנגנון מינימליסטי ויציב במיוחד המאפשר לתלות את הסמארטפון בצורה יציבה, נוחה ובטיחותית בקדמת הרכב, בלי צורך במעמדים גדולים ומסורבלים למיניהם (מעמד זה מתחבר בקלות לפתחי האוורור שברכב). גם במשרד, בבית או בכל מקום אחר ניתן כמובן להשתמש ב PopSocket ובמעמד המיוחד שניתן לרכוש יחד עימו, על מנת לתלות את הטלפון בצורה יציבה ונוחה בכל מקום ובכל זווית.
כך מתקבל שימוש נוסף, יעיל ונוח מאין כמוהו לאביזר זה, אשר לבטח תורם גם כן לפופולריות שלו בכל מדינה בה מתרגל ציבור צרכני הסמארטפונים להשתמש בו.

 

היכנסו לקטלוג פופ סוקט למגוון הדגמים

כתוב תגובה