משלוח חינם ברכישה מעל ₪200   |   15% הנחה למצטרפים חדשים   

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

עצות לבחירה נכונה של מטען נייד

עצות לבחירה נכונה של מטען נייד

בעוד הסמארטפונים הפכו זה מכבר לחלק אינטגראלי ובלתי נפרד משגרת היומיום שלנו ושל מיליארדי בני אדם נוספים ברחבי העולם, ניתן להצביע גם על כמה אביזרים לסלולארי אשר הפכו בשנים האחרונות לנפוצים ומבוקשים ביותר, מסיבות מובנות. כאן ניתן למנות אביזרי מגן בסיסיים לסמארטפונים דוגמת מגני מסך, אך גם אביזרי עזר המסייעים להשתמש במכשיר באופן יעיל ונוח יותר. מטען נייד (או "סוללה ניידת/נטענת") הוא אחד האביזרים המרכזיים והנמכרים ביותר בקטגוריה זו, בין השאר מכיוון שהוא מעניק פתרון מצוין לבעיה המשותפת עדיין לכל הסמארטפונים באשר הם – זמן סוללה קצר מדי.

להלן מספר עצות מרכזיות בנוגע לבחירה נכונה של מטען נייד עבור המכשירים הניידים שלכם:

 משקל

נתחיל דווקא עם קריטריון אשר רבים אינם נותנים לו את הדעת יתר על המידה, אך הוא עשוי דווקא להיות  רלבנטי עבור רבים – משקל המטען בנייד שאתם בוחרים. במידה ואתם מסתובבים עם המטען הנייד בתיק הגב שלכם לאורך כל היום, כדאי לשקול לרכוש את אחד מדגמי המטענים הניידים הקלים יותר, אותם קל יותר לסחוב (ואשר תופסים גם פחות מקום בתיק). בהקשר זה כדאי לבחון את המטענים הניידים של חברת iWalk, המתמחה באביזרים קומפקטיים, דקים וקלי משקל, אותם קל ונוח לשאת בתיק לאורך כל היום.

 

טעינה מהירה

לפחות עבור חלק מאיתנו, נדרשת לא רק אפשרות להטעין את הסמארטפון גם כשאנחנו בתנועה או לא קרובים למקור חשמל מסיבה זו או אחרת, אלא גם לעשות זאת כמה שיותר מהר. במידה וסדר היום שלכם גם כן לחוץ ומצריך טעינה מהירה ככל הניתן של הסמארטפון, כדאי לבחור באחד מדגמי המטענים הניידים המאפשרים הטענה מהירה של המכשיר, גם אם הם עולים מעט יותר מדגמים אחרים. כך תוכלו להטעין את המכשיר במהירות ובזריזות, ולהספיק הרבה יותר מהשימוש שלכם במכשיר.

 

אוניברסאליות

כמעט בכל בית משתמשים כיום בכמה מכשירים ניידים שונים (סמארטפון של כל אחד מבני הבית, טאבלטים, רמקולים ניידים, לפטופים וכו'), כך שכדאי שתהיה לנו את האופציה להטעין את כל המכשירים השונים מאותו מטען נייד. לכן כדאי לחפש אחר מטען נייד אוניברסאלי, כזה המגיע עם כמה כבלים שונים "בילד אין", ומוכן לחיבור של כמה מכשירים במקביל (למשל, בדגמים של חברות כמו ZAGG או iWalk תמצאו מספר כניסות וכבלים מובנים – מיקרו USB, חיבור USB רגיל, כבל אייפון וכבל Type C).


לא תמיד משתלם לחסוך במחיר 

בניגוד למוצרים רבים אחרים, דווקא במקרה של מטען נייד לא תמיד משתלם לנסות ולמצוא את המוצר הזול ביותר שאתם יכולים למצוא, מסיבה פשוטה – מדובר במכשירים לא יקרים במיוחד, כך שגם הדגמים המתקדמים, יעילים ולכן גם יקרים יותר, יהיו יקרים בסכום זניח יחסית לדגמים הבסיסיים יותר. כלומר, מספיק שתוסיפו מאה או מאתיים שקלים לדגם הזול שחשבתם לקנות, ותוכלו לקבל מטען נייד מתקדם ואיכותי במיוחד, עם טעינה מהירה ומספר כבלים שונים לחיבור מכשירים שונים בו זמנית.

 

כיסוי לאייפון עם מטען מובנה 

רבים המעוניינים להגן על הסלולארי שלהם מפני נפילות, חבטות ושריטות למיניהן רוכשים כיסוי לאייפון (או לכל סמארטפון אחר), כאשר הכוונה היא לכיסוי מגן המבטיח שמירה על המכשיר מפני רובן המכריע של הנפילות והסכנות מסוג זה האורבות לו. ניתן למצוא כיום כיסוי אייפון או אנדרואיד אשר משולבת בו סוללה נטענת "בילד אין", המספקת לסמארטפון אנרגיה כאשר הסוללה הפנימית (הרגילה) שלו מתחילה להיגמר. עבור רבים זהו פתרון נוח ויעיל, אך הוא אינו מאפשר הטענה של מכשירים מסוגים אחרים באמצעות אותו מטען נייד.

כתוב תגובה