משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | 

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

טיפים לבחירת מטען אלחוטי לנייד שלכם

טיפים לבחירת מטען אלחוטי לנייד שלכם

בעידן בו אנו חיים, העידן האלחוטי\ אנחנו מתרגלים להשתמש ביותר ויותר מכשירים הפועלים ללא כבל וחיבור ישיר, החל מהסלולארי ועד למחשב הנייד, הטאבלט וכיום אפילו האוזניות. לאור זאת, רק טבעי והגיוני שגם את המטען המאפשר לנו לטעון את הסלולרי (ובעצם גם לא מעט מכשירים אחרים) נעדיף התצורה אלחוטית. בשנים האחרונות תחום זה פורח בעולם האביזרים לסלולר. להלן כמה טיפים עיקריים אשר יסייעו לכם לבחור באופן מושכל ומשתלם את המטען האלחוטי עבור המכשיר הנייד שלכם:

מטען אלחוטי בתקן QI – כשאתם רוכשים מטען אלחוטי כדאי לוודא כי מדובר במכשיר הפועל בתקן QI. זהו כיום התקן העיקרי והנפוץ ביותר למטענים אלחוטיים אשר פותח על ידי "תאגיד הטעינה האלחוטית" (Wireless Power Consortium) – איגוד המגדיר סטנדרט בינלאומי אחיד לאביזרי טעינה אלחוטית עד למרחק של 4 ס"מ בין יחידת ההטענה לבין המכשיר. מערכת QI מורכבת לרוב משני חלקים שונים – משטח הטעינה עצמו וקולט טעינה מיוחדת המותקן בצידו של המכשיר אתו טוענים. קיימים משטחי טעינה QI רבים בצורות שונות, אך עצם עמידתם בתקן זה מבטיחה רמת איכות ובטיחות מסוימת אשר תעניק לכם את השקט לדעת כי רכשתם אביזר איכותי אשר יעשה את העבודה כמצופה.

משטח טעינה מהירה בשיטת Magsafe לאייפון – במידה ואתם משתמשים באייפון (או שוקלים לעבור למכשיר זה), מושג חדש נוסף שכדאי להכיר בהקשר של טעינה אלחוטית הוא MagSafe – זהו השם של טכנולוגיית הטעינה האלחוטית המהירה החדשה של אפל, אשר רכיב מובנה שלה קיים כבר בתוך אייפון 12, לדוגמה. מטענים התומכים בטכנולוגיית MagSafe מאפשרים טעינה אלחוטית מהירה יחסית, ובכך נותנים מענה לאחת הבעיות המרכזיות שעדיין קיימות בהרבה מטענים אלחוטיים – מהירות טעינה נמוכה. תקן חדש זה מאפשר טעינה אלחוטית מהירה, גם של מספר מכשירים בו זמנית, בהספק של עד 40W. בנוסף, מטענים בטכנולוגיה זו מאפשרים שימוש במכשיר תוך כדי הטעינה, מה שלא מתאפשר במטענים אלחוטיים מהדורות הישנים יותר.

סוללת גיבוי אלחוטית (מטען נייד) – אביזר נפוץ, פופולארי ומומלץ במיוחד המהווה גם כן סוג של מטען אלחוטי הוא המטען הנייד – סוללת גיבוי אלחוטית אותה ניתן לקחת לכל מקום ולטעון ממנה את המכשיר בכל זמן. מטענים ניידים מתקדמים, דוגמת אלו של REMAX או Otterbox מציעים טעינה אלחוטית מהירה (למשל, של 10W או 18W – הספקים מצוינים שלא יביישו אף מטען רגיל), אלו הם אביזרים מוגנים וממוגנים המאפשרים גם הטענה של מספר מכשירים בו זמנית. אמנם ההטענה מתבצעת במרבית הדגמים באמצעות כבל, כך שהמטען עצמו אינו אלחוטי, אך האפשרות לקחת אותו בתיק לכל מקום אליו הולכים מייתרת את הצורך בנקודת חשמל זמינה.

מטען אלחוטי מובנה לרכב – גם מטען לרכב ניתן למצוא כיום בגרסה אלחוטית, כשהרכב הוא מבחינות רבות אחד המקומות הראשונים בהם נרצה להיפטר מכמה כבלים שרק נוכל. חברת Mower, למשל, משווקת מעמד אלחוטי לדשבורד של הרכב המאפשר להטעין את הסמארטפון ללא כל עיסוק בכבלים, מה שמוכיח עצמו כיעיל ובטיחותי במיוחד כאשר אתם מתנהלים עם הסמארטפון במהלך הנהיגה. המעמד כולל תושבת וואקום, הפועלת באמצעות ג'ל סיליקון עמיד וחזק במיוחד, המותאם לחום וללחות הגבוהים השוררים באקלים הישראלי ומאפשרת הנחה והסרה נוחות ומהירות של המכשיר. בנוסף, תומך מעמד הטעינה האלחוטית לרכב גם בטעינה מהירה.

לסיכום, תחום הטעינה האלחוטית כולל כיום טכנולוגיות מופלאות ואביזרים מתקדמים המאפשרים להטעין מכשירים בכל מקום ובכל סיטואציה גם ללא צורך בכבלים כלל. במקרים רבים, החל מהרכב ועד למשרד, זה מתגלה כחידוש יעיל ונוח במיוחד, לפחות במקרה בו בוחרים במטען אלחוטי אמין ואיכותי.

 לקטלוג מטענים לטעינה מהירה היכנסו >>

 לקטלוג מטעני MAGSAFE היכנסו >>

 לקטלוג סוללות גיבוי היכנסו >>

 

 
כתוב תגובה