🚚  משלוח חינם עד הבית בכל הזמנה באתר | 10% הנחה בכל הזמנה | אפשרות תשלום באשראי וב- Paypal

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
סגור
חיפוש
סינונים

איך לבחור אוזניות גיימינג?

איך לבחור אוזניות גיימינג?

העולם הדיגיטלי של היום, בפרט עולם משחקי המחשב וקונסולות המשחקים למיניהן, הוא כל כך עשיר ומפותח עד כי אפילו בחירה של אביזר נלווה פשוט וטריוויאלי, דוגמת אוזניות, הופכת בחירה קשה ומבלבלת. לאור המבחר הרחב הקיים בתחום, כמו גם העובדה כי אוזניות גיימינג אינן דבר יקר כפי שניתן היה לצפות שיהיו, בחירתן עלולה להפוך מבלבלת ומאתגרת במיוחד. כיצד נבחר אוזניות גיימינג? להלן כמה נקודות ופרמטרים לבחירה:

 

נוחות ומבנה ארגונומי

אוזניות בכלל ואוזניות גיימינג בפרט הן אביזר אותו אנו צפויים ללבוש על הראש לא מעט שעות ברציפות, במיוחד אם אנחנו חובבי משחקים מושבעים. מאחר ורבים מאיתנו מנהלים חלקים הולכים וגדלים מיומם באמצעות המחשב, גם אם איננו מבלים את כל היום במשחק אלא רק חלק ממנו, סביר להניח כי האוזניות משמשות אותנו לכל אורך היום, גם במסגרת עבודה או עיסוק במחשב אשר אינו קשור בהכרח למשחקים. לכן, נרצה להבטיח כי אוזניות הגיימינג שאנחנו רוכשים יהיו בעלות מבנה ארגונומי, ובמילים פשוטות יותר – שיהיו נוחות מאוד ללבישה ממושכת. ניתן למצוא כיום אוזניות גיימינג בהן כל חלק הנוגע בראשנו מרופד במיוחד לצרכי נוחות, והמבנה של האוזניות כולו מעוצב באופן ארגונומי המבטיח לא להכאיב לנו בראש גם לאחר שעות ארוכות ברציפות.

 

תאורה

אוזניות גיימינג כיום מגיעות עם תאורה מובנית, המוסיפה משמעותית לחוויה ומאפשרת לשנות ולעשות דברים שונים גם כשהחדר חשוך יחסית. בדקו איזה סוג תאורה מאפיין את דגם האוזניות שאתם שוקלים לרכוש וודאו כי זה לא יותר או פחות מדי עבורכם... במידה ואתם משתמשים באוזניות בעיקר עבור משחקים, אין דבר כזה יותר מדי תאורה באוזניות.

 

ביטול רעשים

חלק מדגמי אוניות הגיימינג של היום מכילים אופציה לביטול רעשים אקטיבי – האוזניות מכילות מנגנון היודע לשדר סאונד בתדרים מסוימים אשר יבטל את רעשי הרקע המאפיינים את הסביבה בה אנו נמצאים באותו רגע. פונקציה לביטול רעשים משדרגת משמעותית את איכות הסאונד של אותן אוזניות, ולכן את חוויית המשחק כולה (כמו כן, ניתן להשתמש באוזניות אלו גם לצרכים אחרים וגם במקומות יחסית רועשים, לפחות יותר מאשר אוזניות רגילות).

 

התאמה למחשבים ומכשירים שונים

חשוב ביותר לוודא לפני שקונים אוזניות גיימינג כי דגם זה מתאים לעבודה עם המכשירים בהם אתם משתמשים – קונסולת משחקים מסוג מסוים זה או אחר, סוג המחשב בו אתם משתמשים ועוד. חשוב להיות מודעים לנקודה זו על מנת שלא לקנות אוזניות ולהתאכזב כאשר אינן עובדות עם כל המכשירים השונים שלנו.

 

החלפה בין מצבי תאורה וקול

בדגמים יחסית מתקדמים ניתן למצוא כיום מצבים שונים הן של תאורה של האוזניות והן של סוג ואיכות הסאונד שהן מוציאות. בדגמים אלו תמצאו בחלק מן המקרים גם שלט ייעודי ומואר המאפשר לעבור בקלות בין מצבי תאורה וקול שונים, ולהתאימן לסוג השימוש/משחק בו אתם עסוקים כרגע ספציפית.

 

אחריות

כמעט מיותר לציין זאת אך לשם הרשמיות נזכיר בכל זאת – אוזניות גיימינג, כמו אביזרים אלקטרוניים רבים אחרים, מהוות מוצר עבורו אנו אמורים לקבל אחריות מלאה, לפחות לכמה חודשים ראשונים. וודאו כי אתם מקבלים אחריות זו – היא עשויה לחסוך לכם כסף ועצבים במקרה ותתגלה תקלה זו או אחרת באוזניות בחודשים הראשונים שלאחר רכישתה.

 

היכנסו עכשיו לקטלוג אוזניות גיימינג >>

כתוב תגובה