🚚  משלוח חינם עד הבית בכל הזמנה באתר | 10% הנחה בכל הזמנה | אפשרות תשלום באשראי וב- Paypal

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
סגור
חיפוש
סינונים

רמקולים ניידים שכדאי להכיר

רמקולים ניידים שכדאי להכיר

בשנים האחרונות ניתן למצוא רמקולים ניידים בקרב אחוז הולך ועולה מהאוכלוסייה, בין השאר מכיוון שאיכות הרמקולים הניידים הקיימים כיום גבוהה ביותר, בעוד רמות המחירים דווקא נמוכות יחסית והולכות ויורדות עם הזמן. ניתן לרכוש כיום רמקול נייד איכותי ויעיל ביותר בכמה מאות בודדות של שקלים בלבד, וליהנות ממנו בכל מקום, בכל זמן ולאורך שנים ארוכות קדימה. במידה וגם אתם מתעניינים ברכישת רמקול נייד לכל צורך, בין אם לצרכי עבודה, פנאי או כל צורך אחר, להלן שניים מסוגי הרמקולים הניידים שכדאי במיוחד להכיר ולבחון לעומק בטרם מחליטים איזה דגם לקנות:

 

רמקול BRAVEN

אחד השמות ה"חמים" לאחרונה בתחום הרמקולים הניידים, שם שכדאי להתוודע אליו כבר עכשיו במידה ורמקול נייד הוא אביזר שמעניין אתכם לרכוש, הוא – "רמקול BRAVEN". מדובר ביצרן המשתייך לחברה ZAGG, המוכרת כאחת החברות האיכותיות והמובילות בעולם הכל הנוגע לאביזרים לסלולר מסוגים שונים ובפרט גם רמקולים ניידים. רמקול BRAVEN הנמכר בארץ מתאפיין ברמת עמידות גבוהה ביותר בפני מים ו/או אבק (עומד בדרישות התקן המחמיר IP67), מה שמבטיח כי ניתן לקחת אותו לכל מקום ללא חשש, שכן גם אם יירטב מעט לא יקרה לו שום דבר מיוחד.

בנוסף, מדובר  ברמקול נייד המוציא סאונד היקפי של 360 מעלות, כך שניתן להציבו בכל מקום ובכל זווית או תנוחה, בלי לאבד מאומה מהסאונד שהוא מוציא. לרמקול זה כמובן קליטה אלחוטית טובה המאפשרת לנגן בו באמצעות מגוון מכשירים ניידים שונים, כאשר טווח הקליטה מגיע עד לכשלושים מטרים. הוא משמש כמובן גם כדיבורית כך שניתן לדבר בטלפון ולשמוע דרך הרמקול בצורה ברורה, חזקה ובהירה, גם כשנמצאים במקום רועש ובפרט ברכב. רמקול זה מספק עד שניים עשר שעות האזנה עד שנזקק לטעינה מחדש –משך שימוש אטרקטיבי ביותר בתחום זה כיום.

היכנסו לקטלוג רמקולים ומוצרי BRAVEN >>

 

רמקולים מארלי

מותג נוסף אשר הופך מוכר יותר ויותר מדי שנה לאחרונה, ורלבנטי גם לאוזניות, בנוסף לרמקולים, הוא המותג House of Marley, זה השייך כמובן למשפחתו של הזמר הג'מאייקני האייקוני בוב מארלי.

חברה זו מייצרת כיום מגוון רחב של רמקולים ניידים ואוזניות, והפכה לשם דבר של ממש בשנים האחרונות. מוצריה ידועים כאיכותיים במיוחד, כאשר בחברה שמים דגש משמעותי על איכות הסאונד המתקבל מהרמקול הנייד או מהאוזניות, מתוך אידיאולוגיה לפיה המעבר למכשירים ניידים וזעירים יחסית אינה צריכה לבוא על חשבון איכות הסאונד.

רמקולים מארלי גם מעוצבים לרוב בצורה אטרקטיבית ואופנתית במיוחד, ונעשה בהם שימוש בחומרים עמידים במיוחד המבטיחים כי המכשיר יוכל לעמוד גם במכות, נפילות  וחבטות שונות שלבטח יספוג מדי פעם. כמו כן, חברה זו חרטה על דגלה דגלים של קיימות ואחריות סביבתית, ולכן מייצרת את מוצריה באופן ידידותי יחסית לסביבה, ותורמת למטרה זו במגוון דרכים נוספות. חייבים לציין כי בנקודת הזמן בה אנו נמצאים כיום, מדובר במסר חשוב ורלבנטי אשר צריך להיות חלק מכל תחום ומכל בית עסק, גם בעולם האלקטרוניקה והסאונד. בהקשר זה, עושה חברה החברה שירות חשוב ביותר לקהילה, ומדגימה כיצד ניתן להוביל בתחום מסוים ולהיות הפופולאריים ביותר בו גם מבחינה מקצועית ועיצובית, אך עדיין לעמוד מאחורי ערכים החשובים ורלבנטיים עבור כולנו, דוגמת קיימות ואחריות כלפי הסביבה.

היכנסו לקטלוג רמקולים מארלי >>

כתוב תגובה