משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | 

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
סגור
חיפוש
סינונים

פופ סוקט (PopSocket) - שילוב מנצח לטלפון

פופ סוקט (PopSocket) - שילוב מנצח לטלפון

ה"פופ סוקט"– אותו כפתור אופנתי אשר כבש את שוק הסלולאר בחו"ל בסערה ואותו ניתן למצוא מודבק על כיסוייהם של מאות מיליוני סמארטפונים בכל רחבי העולם, מגיע בשעה טובה גם אלינו. מה שהחל בתור גימיק שפיתח יזם במוסך ביתו שבארצות הברית הפך במהרה למוצר רב שימושי וללהיט היסטרי אשר טיפס במהרה במעלה רשימת האביזרים הפופולאריים והמבוקשים בעולם האביזרים לסלולר. מה בעצם הופך את הפופ סוקט לאביזר נמכר ופופולארי כל כך?

 

היכנסו לקטלוג פופ סוקט למגוון הדגמים

 

שילוב מנצח בין שימושיות, אופנתיות ומשחק – פופ סוקט

כאשר מנסים לשים את האצבע על הסיבה לפופולאריות הגואה של ה popsockets, אותו אנו צפויים לראות נמכר בהמוניו בישראל במהלך החודשים הקרובים, מגיעים למסקנה כי מה שתורם יותר מכל לחיבה הנרחבת למוצר זה הוא השילוב שהוא מציע בין שימושים שונים.

בתור התחלה, ישנו כמובן הפן השימושי של מוצר זה – פופ סוקט משמש בתור סטנד לסמארטפון או לטאבלט, והופך אותו למסך טלוויזיה קטן אותו אנו יכולים להניח בצורה פשוטה ונוחה לצפייה בכל מקום ובכל מצב. בנוסף, מסייע הפופ סוקט לאחוז את הסמארטפון בין האצבעות בצורה נוחה ויציבה ביותר, מה שמאפשר להשתמש בסלולארי ביד אחת בצורה יעילה יותר, ומבטיח פחות מקרים מצערים בהם הסמארטפון מחליק לנו מהיד ונחבט על הרצפה.

גם בכל הנוגע לאופנה יש הרבה מה לומר על ה pop-sockets – מוצר זה הפך ממש בהרף עין ללהיט אופנתי ולטרנד של ממש בארצות הברית, במיוחד כאשר החלו לצאת לשוק מגוון רחב של פופ סוקטים בצבעים ועיצובים שונים ומקוריים. העובדה כי כל אחד יכול לעצב בעצמו את הפופ סוקט שיודבק על כיסוי האייפון שלו רק הפכה את הפן האופנתי של אביזר זה לדומיננטי ומורגש הרבה יותר.

ולבסוף, הפופ סוקט מהווה סוג של משחק בפני עצמו. רק נסו בעצמכם לפתוח ולסגור אחד מהם ותראו עד כמה זה ממכר... כך מספק לנו אביזר זה משהו לשחק איתו בין האצבעות במהלך היום, מה שיכול להתגלות כמפיג מתחים ושעמום במצבים שונים לאורך היום.

 

מייעל את השימוש בסלולארי ללא עלות נלווית

היתרונות השונים הנ"ל של  pop-socket הופכים אותו לאביזר נפוץ ומבוקש מפני שהוא למעשה מייעל את האופן בו אנו משתמשים בסמארטפון. השימוש במכשיר אשר משרת אותנו במיליון ואחד שימושים שונים לאורך היום הופך נוח ויעיל יותר באמצעות הכפתור הקטן המוצמד לחלק האחורי של כיסוי הסלולרי, וה"עלות" הנלווית כמעט ואינה קיימת, הן מבחינה כלכלית (עלות הפופ סוקט היא כמה עשרות שקלים בלבד...) והן מבחינת הנפח המזערי בלבד שמוסיף הפופ סוקט השטוח (במצבו הסגור) לנפח והמשקל הכולל של הסמארטפון.

השילוב בין היתרונות הללו לבין העלות המזערית שגובה אביזר זה מאיתנו הוא שהופך אותו ללהיט גדול כל כך בעולם, ועכשיו גם בישראל...