משלוח חינם בכל הזמנה  |  15% הנחה לנרשמים חדשים במעמד רכישה | להזמנה טלפונית 050-4810921

 
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
חיפוש
סינונים

מצלמה לרכב - רלבנטית במיוחד בעידן האופניים והקורקינטים החשמליים

מצלמה לרכב - רלבנטית במיוחד בעידן האופניים והקורקינטים החשמליים

אינספור נהגים ונהגות ישראלים ציידו בשנים האחרונות את רכביהם במצלמה לרכב. מה שוכר גם כ"מצלמת דרך" או "מצלמת דשבורד" הפך בשנים האחרונות לנפוץ ופופולארי במיוחד בשוק הרכב הישראלי, כמו גם בעולם כולו. מיליוני כלי רכב מצוידים כיום במצלמות לרכב, המסייעות פעמים רבות לנהגים להוכיח את חפותם במקרים של תאונות דרכים או עבירות תנועה. מבחינות רבות, כיום השימוש במצלמות רכב בישראל הוא נחוץ ורלבנטי יותר מאשר בעבר, וזאת בין היתר בגלל ריבוי קורקינטים והאופניים החשמליים הנוסעים ברחובות ערי ישראל.

 

תרבות נהיגה בעייתית וסיכון תמידי לפגיעה – מכוניות, אופניים וקורקינטים בעיר

כל מי שנסע, או אפילו הלך, ברחובות תל אביב וערים ישראליות גדולות אחרות במהלך השנים האחרונות וודאי שם לב לכמות העצומה והצומחת של אופניים חשמליות וקורקינטים חשמליים למיניהם – כולם נוסעים במהירויות גבוהות ביותר יחסית ופועלים במרחב בו אין יותר מדי חוקים ותקנות המגדירות את אופן השימוש המותר והנכון בכלים אלו, וגם במקרה של התקנות שכן קיימות – האכיפה אינה נרחבת או אפקטיבית במיוחד. המשמעות הישירה של מצב זה עבור הנהג הממוצע בכלי רכב "רגיל" (כלומר – מכונית...) היא כי בכל רגע נתון של נהיגה בעיר הוא נחשף לסכנה משמעותית של פגיעה ברוכב אופניים או קורקינט, ופגיעה שכזו עלולה להיות קטלנית, גם כשהמכונית נוסעת במהירות נמוכה.

בנוסף לכך, במקרים רבים של תאונות או "כמעט תאונות" בין אופניים וקורקינטים חשמליים לבין מכוניות או הולכי רגל, מסתבר כי רוכבי האופניים/קורקינטים נסעו במקום בו לא אמורים היו להיות, התפרצו לכביש באופן מפתיע ועוד מגוון סיבות הנובעות מהיעדר הרגולציה והסדרה בתחום, ומהעובדה כי אין אכיפה ברורה ומסודרת כל הנוגע להתנהגותם על הכביש של רוכבים אלו.

 

האביזר שיכול להציל אתכם מתביעות עתק ומהשלכות ארוכות טווח – מצלמה לרכב

וכאן בדיוק נכנסת לתמונה המצלמה לרכב – אותו אביזר אשר מותקן ברכב שלנו ומלתעד באופן מלא ורציף את כל מה שמתרחש בעת הנהיגה ברכב. כאשר אנחנו מציידים את המכונית שלנו במצלמה לרכב, במידה ונהיה מעורבים במקרה מצער של תאונה זו או אחרת הכרוכה ברוכבי אופניים חשמליות או קורקינטים, נוכל לדעת ולהוכיח באופן מלא ומדויק בדיוק מה אירע, ובאשמת מי התאונה.

כאמור, באינספור מקרים האשמה לתאונה היא של רוכבי הקורקינט או האופניים חשמליות, אשר מתפרצים ללא הרף לכבישים ומזגזגים בין המדרכות לכבישים על פי נוחיותם. במקום שניאלץ לשלם סכומי עתק במקרה בו פגענו בטעות ברוכב כזה והוא תובע אותנו, ועל מנת שלא נחייה עם רגשות אשמה בלתי מוצדקים, מצלמה לרכב יכולה לפתור את כל הבעיות כללו בצורה גורפת וחד משמעית – היא תספק לנו את האמצעי להוכיח ולהכריע באופן חד משמעי בדיוק מה אירע, ומי באמת נושא באחריות לתאונה המצערת. נקווה שלא נזדקק לכך כמובן, אך בכל זאת תמיד עדיף שנהיה מכוסים...